Tēvu dienas svinības “Drošās rokās” Piņķos

Tēvu dienas svinības “Drošās rokās” Piņķos

Godinot tēvu lomu un nozīmību ģimenē, biedrība “Pierīgas partnerība” kopā ar sadarbības partneriem - biedrību “Jaunolaines attīstībai” un Babītes Kultūrizglītības centru - ir uzsākuši projekta “Tēvu diena “Drošās rokās”” īstenošanu. Ar šo projekta organizatori cer, ka ar izglītojošām un aktīvām atpūtas iespējām tiks veicināta visas ģimenes, jo īpaši tēvu, aktīva dalība kopīgā jēgpilna laika pavadīšanā. Tādēļ, lai radītu interesi tēviem līdzdarboties, aktivitātes tiek veidoas par drošības aspektiem ikdienā, saistošas tēviem. 

Veicinot ārpus novadu pilsētām dzīvojošo iedzīvotāju aktīvu līdzdalību un ģimeniski kopīgu laika pavadīšanu, biedrība “Pierīgas partnerība” ir uzsākusi Sabiedrības integrācijas fonda finansēta projekta “Tēvu diena “Drošās rokās”” īstenošanu. Projektā plānotas aktivitātes īpaši uzrunājot tieši tēvus piedalīties un līdzdarboties ģimenisku svētku svinēšanā un ģimenēm draudzīgu pasākumu apmeklējumā. Kā viena no aktivitātēm ir deju nodarbību meistarklase “Uz deju uzlūdz tētis”, kas paredzēta, lai motivētu tēvus veidot ciešākas saites ar meitām. Deju pedagoga pavadībā, mazā slēgtā lokā ir plānots ar jaunu deju iemaņu apguvi, veicināt tēvu um meitu kopābūšanu, sadarbību un kopīgu interešu veidošanu, stiprināšanu. 

Deju nodarbību meistarklase “Uz deju uzlūdz tētis”

  • 6. septembrī, plkst. 18:00, Jaunolaines kultūras namā;
  • 7. septembrī, plkst. 18:00, Piņķos, Babītes Kultūrizglītības centrā.

Dalība ir bez maksas. Iepriekšējā pieteikšanās obligāta. Vietu skaits ierobežots. Pieteikuma anketa: https://forms.gle/7RQ2K5Ur62Nogqzn7 

Tēvu dienas svinības “Drošās rokās”

Savukārt, projekts noslēgsies ar  2 pasākumu ciklu norisi Jaunolainē 9.septembrī, bet Piņķos - 10.septembrī, svinot Tēvu dienu ar saukli “Drošās rokās”. Šie ģimeņu pasākumi tiks veidoti ar tematiskām stacijām un ģimeņu līdzdarbošanos tajās par DROŠĪBAs tēmu dažādos tās aspektos: velo braukšanas drošību, ugunsdrošību, drošību internetā, mežā, dabā, pie ūdens u.tml. Pasākumi tiks veidoti kā svinības - ar svētku galdu, ar izpriecām un izzinošanām rotaļām. Dalība pasākumos ir bez maksas. 

  • 9. septembrī, plkst. 11:00 – 15:00, Jaunolaine (Jaunolaines stadionā (Meža iela 2b)). Programma pieejama ŠEIT.
  • 10. septembrī, plkst. 11:00 – 15:30, Piņķi (pie Babītes Kultūrizglītības centra (Jūrmalas iela 14A)). Babītes Kultūrizglītības centrs plkst. 14:30 aicina uz grupas “Pirmais Kurss” koncertu. Programma pieejama ŠEIT.

Lūdzu sekojiet līdzi aktuālajai informācijai “Pierīgas partnerība” mājaslapā www.pierigaspartneriba.lv un sociālajos tīklos.

Pasākumu laikā tiks fotografēts un/vai filmēts. Iegūtie materiāli tiks izmantoti publicitātes vajadzībām!

Projektu "Tēvu diena “Drošās rokās” īsteno biedrība "Pierīgas Partnerība" sadarbībā ar biedrību "Jaunolaines attīstībai" un Babītes Kultūrizglītības Centru. Projekts „Tēvu dienu “Drošās rokās”” ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Projekta pieteikums Nr. 2022.LV/ĢDP/51

Kontaktinformācija jautājumu gadījumā: projektu vadītāja Maija Bebre, Tālr. +371 28644888, e-pasts maija@pierigaspartneriba.lv

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.