Darbnīcu un vizīšu cikls “Esi atbildīgs!”

Darbnīcu un vizīšu cikls “Esi atbildīgs!”

Skolēnu rudens brīvlaikā, no 21. līdz 25. oktobrim jebkuram 14-18 gadus vecam interesentam ir iespēja piedalīties dalībai neformālās pieredzes darbnīcā “Esi atbildīgs!”. Tajā notiks neformālās apmācības, radošās darbnīcas un studiju vizītes, kas interesantā un saistošā veidā rosinās jauniešus kļūt atbildīgākiem. Darbnīcu cikls sadalīts piecos tematiskos blokos –sabiedrība, saskarsme, vide, sports, uzņēmējdarbība. Katrai dienai paredzēta atšķirīga programma, tiks nodrošinātas pusdienas un transports, lai nogādātu uz ekskursiju norises vietām.
-------------------------------------------------------------------------------------------
PIETEIKŠANĀS: 23.09. - 15.10.
DALĪBNIEKU DALĪBAS APSTIPRINĀŠANA: 15.10.

Lai pieteiktos jāaizpilda pieteikuma anketa https://ej.uz/Esi_atbildigs Ja pieteikumu skaits būs liels, tad priekšroka tiks dota tiem, kas iesūtījuši (info@pierigaspartneriba.lv ) 30 sekunžu video, atbildot uz jautājumiem:
1) Kā Tu saproti jēdzienu “atbildība”?
2) Kā atbildība izpaužas Tavā dzīvē?
3) Kā arī neliels apraksts brīvā formā par sevi un savu pieredzi un sasniegumiem skolā un ārpus tās.

Dalība BEZMAKSAS.

Pasākumu rīko biedrība “Pierīgas Partnerība” ar Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu valsts budžeta programmā “NVO fonds”. Līguma nr.2019.LV/NVOF/DAP/061/33

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.