Pieredzes stāsti tiešsaistē: LEADER projektu īstenotāji

Pieredzes stāsti tiešsaistē: LEADER projektu īstenotāji

Biedrība „Pierīgas Partnerība” 14. jūnijā plkst. 15.00 ikvienam tiešsaistē piedāvā ieskatīties LEADER projektu realizētāju pieredzes stāstos, ar mērķi iedvesmot un iedrošināt tos, kuriem pietrūkst tikai viens solis līdz idejas īstenošanai. Tiešsaistes sarunu varēs vērot ikviens interesents Biedrības „Pierīgas Partnerība” Facebook.com lapā, ar iespēju uzdot jautājumus.

Iedvesmas stāstu sarunas vadīs biedrības „Pierīgas Partnerība” valdes locekle Alīna Lukjanceva. Sarunas laikā dalībnieki ne tikai iedvesmos, bet arī dalīsies vērtīgā pieredzē par to, kā noritēja projekta sagatavošana un ieviešana, ar kādām grūtībām saskārās un vai nospraustie mērķi ir sasniegti.

  1. “Dabas Gardumi” uzņēmuma īpašniece Ieva Spriža kopumā ir īstenojusi jau trīs LEADER projektus: 1.Uzņēmuma “Dabas gardumi ar “odziņu“” izveide un attīstība; 2. Dabas gardumu mājas izveide un kvalitatīvu darba apstākļu radīšana uzņēmumā Dabas gardumi; 3. Uzņēmuma "Dabas gardumi" ražošanas apjomu palielināšana un konkurētspējas veicināšana. Sprižu ģimenes bioloģiskā saimniecība IK “Dabas Gardumi” ražo dabīgus gardumus no pašaudzētām izejvielām – gardēžiem, baudītājiem un veselīga dzīvesveida - uztura piekritējiem.
  2. Zīmola “Mr.Cone” radītāja, mājražotāja Inese Olštrema gatavo priežu čiekuru sīrupu, priežu ziedputekšņus​ un priežu čiekuru sukādes. Ar LEADER programmas palīdzību Inese Olštrema realizēja projektu: Priežu čiekuru produktu virzība tirgū un uzņēmuma attīstība.
  3. SIA “BFood” īpašnieks Guntis Zvirbulis, kurš radījis zīmolu “Karfeļu Banda” gatavo īpašus kartupeļus, jeb tautā tik iecienītus “karfeļus”. Tie būs karsti, krāsnī kārtīgi izcepti karfeļi ar gardiem pildījumiem un izmeklētām garšvielām. Ar LEADER programmas palīdzību realizēja projektu: Inovācijas izbraukuma tirdzniecībai ēdināšanā.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.