“Par prasmīgām ģimenēm” k/c “Vietvalži” - 19. gs. prasmes

“Par prasmīgām ģimenēm” k/c “Vietvalži” - 19. gs. prasmes

8.augustā, kultūrizglītības centrā “Vietvalži”, Spuņciemā, Salas pagastā, no plkst. 14:00,  projekta "Par prasmīgām ģimenēm" ietvaros notiks pasākums "19. gs. prasmes", kurā ar neformālās izglītības darbnīcām, ģimeņu līdzdarbošanos caur 19. gs. prasmēm, iemaņu un vēstures apgūšanu, tuvējo novadu iepazīšanu, tiks godināta ģimenes kopā būšana un tradīcijas.

Pasākumā tiks nodrošinātas 6 tematiskas darbnīcas, pēc darbnīcām tiks veidota vakarēšana, mielasts un rotaļas ar Māri Zabarovski. Pasākuma norise ir pietuvināta dabai. Tematiskās darbnīcas ar pieredzes nodošanu, darīšanu un kopā būšanu: muzicēšana ar dažādiem instrumentiem, kokles apgūšana, māla krītiņu izgatavošana ar krāsas pigmentu iegūšanu dabā, augu atpazīšana, tējas mandalas rituāls, ģimenes vērtību simbola - ģērboņa veidošana kokā, no pērlēm u.c. tehnikā un koku tapu veidošanas tehnikas apguve.

6 tematiskās darbnīcas:

  1. Ģimenes spēks dziesmā un ritmā;
  2. Ģimenes spēks no zemes māla;
  3. Ģimenes spēka sajūtu stiprināšana caur augiem;
  4. Ģimenes spēks caur rotāšanos;
  5. Dzimtas spēks ģērbonī;
  6. Ģimenes vienotībā ir spēks – koku tapu savienojumi.

Dalība pasākumos ir bez maksas. Iepriekšējā pieteikšanās obligāta. Dalībnieku skaits ierobežots.

Darbnīcu apraksti un PIETEIKUMA anketa pasākumam pieejama ŠEIT.

Pasākumu apmeklējot jāuzrāda sadarbspējīgs pārslimošanas sertifikāts, vai sadarbspējīgs vakcinācijas sertifikāts, kas apliecina, ka persona ir vakcinēta pret Covid-19 infekciju, kā arī personas, kurām ir sadarbspējīgs testēšanas sertifikāts un tas ir negatīvs, kā arī šīs personas pavadošie bērni, kas jaunāki par 12 gadiem, bez sertifikātiem.

Pasākums tiks fotografēts, un fotogrāfijas var tikt publicētas biedrības “Pierīgas partnerība” un “Jaunolaines attīstībai” sociālajos tīklos un mājas lapā.

Projekts „Par prasmīgām ģimenēm” ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Projekta līgums Nr. 2021.LV/ĢDP/136/17.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.