Pasākums "Iepazīsties ar sociālo uzņēmumu!"

Pasākums "Iepazīsties ar sociālo uzņēmumu!"

Biebrība "Pierīgas partnerība" sadarbībā ar Olaines novada uzņēmējdarbības atbalsta centru un Mārupes novada pašvaldību aicina piedalīties Mārupes un Olaines novadu sociālās uzņēmējdarbības dienās!

5. aprīlī: seminārs "Kā kļūt par sociālo uzņēmēju?"

5.aprīlī no plkst.10.00 līdz 12.00 Olaines kopstrādes telpā (Veselības iela 7, Olainē) tiek organizēts bezmaksas seminārs "Kā kļūt par sociālo uzņēmēju?". Pasākuma programmā:

  • informācija par grantu programmu “Augšup”,  sociālās uzņēmējdarbības attīstībai Pierīgā (Olaines novada atbalsta centra direktore Edīte Alksne).
  • sociālā uzņēmuma "Atbalsta centrs "Citāds Es"" SIA pieredzes stāsts un praktiskie ieteikumi par sociālā uzņēmuma darbību (SIA  "Atbalsta centrs "Citāds Es"" valdes locekle Ieva Čukure).
  • Sociālā uzņēmuma "Emocionālā, sociālā intelekta centrs" pieredzes stāsts un meistardarbnīca “esi / redzams” (SIA "Centrs Sevii" Madara Mickeviča)
  • LEADER programmas atbalsta iespējas sociālās uzņēmējdarbības attīstībai ( biedrības "Pierīgas partnerība" administratīvā vadītāja Maija Bebre).
  • neformālā daļa.

Seminārā tiek aicināti piedalīties  Mārupes, Olaines novadu uzņēmumu, biedrību pārstāvji, iedzīvotāji, kuriem ir interese par sociālo uzņēmējdarbību.

Obligāta pieteikšanās līdz 3. aprīlim: https://ej.uz/SU_Olaine

14. aprīlī: domnīca “Kā kopā varam stiprināt un attīstīt sociālo uzņēmējdarbību Rīgas reģionā?”

Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija kopā ar Rīgas plānošanas reģionu un Pierīgas partnerību 14. aprīlī plkst.14.00 aicina piedalīties domnīcā “Kā kopā varam stiprināt un attīstīt sociālo uzņēmējdarbību Rīgas reģionā?”. Domnīcā pulcējam Rīgas reģiona viedokļu līderus, uzņēmējus, dažādu organizāciju un pašvaldību pārstāvjus, kam ir vēlēšanās, iespēja un resursi stiprināt un attīstīt sociālo uzņēmējdarbību reģionā, kā arī pašus sociālos uzņēmējus.

MĒRĶIS Saprast katras iesaistītās puses lomu un sagatavot konkrētus rīcību plānus (darbības šeit un tagad, nevis nākotnes vīzijas), lai stiprinātu un attīstītu sociālo uzņēmējdarbību Rīgas reģionā.

LAIKS, VIETA 14. aprīlis, plkst.14.00 – 16.00, Biznesa vēstniecība, Jelgavas ceļš 3, Tīraine, Mārupes novads

LŪGUMS DALĪBNIEKIEM: lai sarunas un kopīgais darbs mums veiktos maksimāli produktīvi, aicinām pirms pasākuma iepazīties ar Latgales uzņēmējdarbības ekosistēmas karti (pielikumā) un izzināt sociālās uzņēmējdarbības tēmu plašāk:

Savu dalību pasākumā lūdzam apstiprināt līdz 31. martam, sūtot uz šo e-pastu: liga@sua.lv

Pasākums tiek organizēts Labklājības ministrijas sociālās uzņēmējdarbības aktivitāšu cikla “Attīstām sociālo uzņēmējdarbību kopā!” ietvaros.

22.aprīlī: "Iepazīsties ar sociālo uzņēmumu!" 

Pierīgas partnerība sadarbībā ar Mārupes novada pašvaldību, sociālo uzņēmumu "Drošas velobraukšanas skola" aicina ikvienu interesentu piedalīties atvērto durvju dienā Mārupes BMX sporta un aktīvās atpūtas parkā.

Pasākuma programmā:

  • plkst. 14:00 seminārs "Kā izaudzināt laimīgus un veiksmīgus jaunos sportistus" (lektors Kristaps Zvejnieks). Tiks sniegti pratiski ieteikumi, kas būs noderīgi ikviena sporta veida sportista vecākam.
  • ikvienam interesentam velosipēdu apkopi / sagatavošana vasaras sezonai (pret ziedojumiem).
  • velosipēdu, tā inventāra un ekipējuma lietu tirdziņā (maiņa).

Pasākuma dalībniekiem būs arī nodrošinātas pusdienas.

Kad? 22.04. 2023., plkst.9.30 – 15.00

Kur? Mārupes BMX sporta un aktīvās atpūtas parkā,  Tīraines dārzi 6  , Tīraine, Mārupes novads

Pieteikšanās semināram/lekcijai: https://ej.uz/SU_Marupe

Jautājumu gadījumā, lūgums sazināties zvanot – 28644888, vai rakstot uz e-pastu info@pierigaspartneriba.lv

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.