FOTO: Mārupes un Olaines novada jaunieši pavadīja vakaru pie dabas

FOTO: Mārupes un Olaines novada jaunieši pavadīja vakaru pie dabas

2023. gada 23. maijā, Eiropas Jaunatnes nedēļas ietvaros, Eurodesk tīkla Pierīgas reģiona infopunkts Pierīgas Partnerība sadarbībā ar reģionālo koordinatoru Creative Minds for Culture organizēja informatīvi izglītojošu aktivitāti dabā jauniešiem "Gatavo dabā!" pie Jaunolaines Mežezera.

Kopā ar dabas baudītāju un garšu pētnieku Renāru Purmali jaunieši pavadīja vakaru svaigā gaisā, devās izstaigāt Olaines novada mežus, iepazina un atklāja dažādas ēdamas dabas veltes un noslēgumā pie Jaunolaines Mežezera, kopīgiem spēkiem šefpavāra pavadībā, gatavoja uz ugunskura zupu, apguva jaunas kulinārijas prasmes un iepazinās ar jaunām garšām un ēdienu kombinācijām. Kā arī diskusiju veidā kopā ar Eurodesk pārstāvjiem uzzināja vairāk par jauniešu iespējām Eiropā, kā arī varēja izmēģināt pagājušajā gadā tapušo galda spēli par jauniešu līdzdalību "Līdzdalīgā dzīve".

Pasākumu organizēja Eurodesk tīkla Pierīgas reģiona infopunkts biedrība ”Pierīgas Partnerība” sadarbībā ar reģionālo koordinatoru biedrību “Creative Minds for Culture”, Olaines jauniešu centru "Popkorns", Mārupes jauniešu centru "Hēlijs".

Pasākumu atbalsta Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra un Eurodesk Latvia.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.