Olaines koprades telpa „Dzīvoklis” aicina uz trešo ZOOM tikšanos 30. jūnijā

Olaines koprades telpa „Dzīvoklis” aicina uz trešo ZOOM tikšanos 30. jūnijā

Biedrības „Pierīgas partnerība” Olaines koprades telpa „Dzīvoklis” aicina rezidentus, kā arī kopienas interesentus uz trešo ZOOM tikšanos 30. jūnijā plkst. 09.30. Tikšanās laikā apskatīsim efektīvus pozitīvās domāšanas veidus, kā atvieglot ikdienas ritmu, un mācīsimies kopīgi saskatīt labās lietas sev apkārt.

 

Iepriekšējās tiešsaistes tikšanās laikā kopīgi pārrunājām mērķu definēšanas metodes un to praktisko pielietojumu dalībnieku ikdienā. Kā arī katrs prātojām par vēlamajiem mērķiem nedēļas griezumā, kas ļāva dziļāk izvērtēt prioritātes un nepieciešamos virzienus, kuros doties tālāk. Trešās tikšanās laikā, 30. jūnijā, pastāstīsim par savu pieredzi, apmeklējot dažādas koprades telpas citviet pasaulē – kas ir labās prakses piemēri, ko arī mēs varam aizgūt no tām. Dalīsimies padomos, kā uzlabot savu dienu un kopējo skatu, izmainot savu domāšanas veidu brīžos, kad situācija var likties grūtāka un ir nepieciešama iedvesma.

Šobrīd aktīvi darbojamies pie koprades telpas „Dzīvoklis” kopienas attīstīšanas, tādēļ jau tālākās tikšanās labprāt organizētu klātienē. Līdz ar to, lai labāk saprastu pasākumu interesi un apmeklētību, rezidentiem iepriekš ir nepieciešams veikt reģistrāciju.

Trešā tikšanās notiks ZOOM platformā 30.jūnijā plkst. 09.30.

Pieteikšanās pasākumam: https://www.eventbrite.com/e/olaines-koprades-telpas-dzivoklis-tresa-zoom-tiksanas-tickets-108665706052

Ja vēlies kļūt par rezidentu, aizpildi rezidenta pieteikuma anketu un sūti uz kristiana@pierigaspartneriba.lv

 

Papildus aicinām pieteikties lekciju ciklam „CoLabora biznesa skola” biznesa pamatu apguvē un biznesa plāna izstrādē esošajiem un potenciālajiem uzņēmējiem, ko tiešsaistē vadīs „Kurzemes biznesa inkubators” lektori.

Vieta: tiešsaistes video konferenču platforma  zoom.us

Pieeja ZOOM saitei tiks nosūtīta katram dalībniekam pēc reģistrācijas: forms.gle/6t3FcdVFFXFgmMvx7

Reģistrēšanās ir atvērta līdz 11. jūnijam! Vietu skaits ir ierobežots.

Prioritāte koprades telpas „CoLabora Lielvārde” un „Dzīvoklis” esošajiem vai topošajiem klientiem, LEADER projektu iesniedzējiem, kā arī dalībniekiem no Lielvārdes, Ogres, Ķeguma, Baldones, Ikšķiles, Mārupes, Olaines un Babītes.

Vairāk par pasākumu lasi: https://www.pierigaspartneriba.lv/?p=4976

 

Pasākumi tiek organizēti projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

 

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.