Eudodesk jauniešu pasākums "Kusties.Uzzini.Piedzivo!”

Eudodesk jauniešu pasākums "Kusties.Uzzini.Piedzivo!”

26. oktobrī plkst. 13:00 Olaines un Mārupes novadu jaunieši aicināti Eurodesk kampaņas "Time To Move" ietvaros piedalīties pasākumā “Kusties. Uzzini. Piedzīvo”, kur varēs ne tikai foto orientēšanās aktivitātē izzināt un atklāt Mārupes apkārtni, iepazīt ES programmu iespējas jauniešiem, sekmēt sadarbošanos komandā un pavadīt brīvo laiku svaigā gaisā, bet arī dzirdēt pieredzes stāstus no Eiropas brīvprātīgajiem jauniešiem un uzzināt vairāk par Eiropas mobilitātes iespējām.

Pasākuma mērķis ir veicināt jauniešu sadarbību un informēt par Eiropas iespējām mobilitātes jomā. Tas būs lielisks veids, kā satikties ar jauniem cilvēkiem un pavadīt aizraujošu dienu rudens skolēnu brīvlaikā!

Mērķauditorija: Jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem.

Uz pasākumu sākam pulcēties plkst. 12:40 un noslēgums paredzēts aptuveni plkst. 17:00.

Satikšanās vieta: Mārupes novada jauniešu centrs “Hēlijs” (Dreimaņu iela 12, Mārupe).

Iepriekšēja pieteikšanās pasākumam obligāta, aizpildot pieteikuma formu līdz 24. oktobrim: https://ej.uz/eurodeskPP (vietu skaits ierobežots). Pieteikšanās atvērta kamēr tiks sasniegts maksimālais dalībnieku skaits. Pasākums ir bez maksas.

Pasākuma programma:
12:40 - 13:00 Dalībnieku ierašanās j/c ”Hēlijs” un reģistrācija
13:00 – 15:30 Jauniešu foto orientēšanās
15:30 – 16:30 Kafijas pauze, foto orientēšanās dalībnieku apbalvošana, sarunas - brīvprātīgā pieredzes stāsts, kas ir Eurodesk? (Erasmus+, Eiropas Solidaritātes korpusa un DiscoverEU iespējām, kā arī Time To Move kampaņu).
16:30 - 17:00 Tikšanās noslēdzošā, neformālā daļa, mutiska izvērtēšana.

Aktīvākajiem dalībniekiem veicināšanas balviņas no Eurodesk Latvija.

Pasākumu atbalsta Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra un Eiropas Jaunatnes informācijas tīkls Eurodesk. Pasākumu organizē Eurodesk tīkla Pierīgas reģiona infopunkts biedrība “Pierīgas Partnerība” sadarbībā ar reģionālo koordinatoru biedrība "Creative Minds for Culture", Olaines jauniešu centrs "Popkorns", Mārupes novada jauniešu centrs "Hēlijs".

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.