Vēl līdz 21. maijam t/c SPICE apskatāma fotoizstāde "Es mīlu Mārupi"

Vēl līdz 21. maijam t/c SPICE apskatāma fotoizstāde "Es mīlu Mārupi"

2016. gadā norisinājās fotokonkurss, kurā ikvienam bija iespēja pieteikt savus darbus. 30. aprīlī tika atklāta fotoizstāde "Es mīlu Mārupi", kurā apkopotas 20 labākās fotogrāfijas, kas tika izvēlētas no 119 darbiem, ko izvērtēja neatkarīga žūrijas komisija un izstādes atklāšanā paziņoja rezultātus:

1.vieta un balva 200 eiro apmērā piešķirta Līvai Rozei Vinterei par darbu “Rudens rīts”
2.vieta un balva 100 eiro apmērā – Jānim Baļčūnam par darbu “Kad rudens apspēlē ziemu”
3. vieta un 50 eiro balva – Danai Gržibovskai par darbu “Mārupes ūdenstornis lietus lāsē”. Visu aprīli pašvaldības mājaslapā ikvienam bija arī iespēja nobalsot par sev tīkamāko fotogrāfiju, kā rezultātā Skatītāju simpātijas balvu interneta balsojumā ar 2480 balsīm ieguva Jānis Baļčūns ar darbu “Caur zirnekļa tīklu saulrietā”, kuram tika pasniegta ģimenes restorāna “Hercogs” dāvanu karte vakariņām divām personām.Savukārt Jolantai Liepiņai par darbu “Rīta migla Ventas ielā” tika piešķirta biedrības “Pierīgas partnerība” īpašā Veicināšanas balva – izjāde ar zirgu vienā no Mārupes tūrisma objektiem – zirgu stallī “Zirgzandales”.

Izstāde būs apskatāma t/c SPICE no 30. aprīļa līdz 21. maijam.

Foto: Mārupes novada pašvaldība.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.