Atbalstīts projekts “Pilsoniskās sabiedrības aktivizēšana “”Pierīgas partnerībā”!

Atbalstīts projekts “Pilsoniskās sabiedrības aktivizēšana “”Pierīgas partnerībā”!

Latvijas valsts budžeta finansētā programma “NVO fonds” atbalstījusi projektu “Pilsoniskās sabiedrības aktivizēšana “”Pierīgas partnerībā””! Pusgada griezumā - no maija līdz oktobrim - īstenosim šādas aktivitātes: 

  1. Stiprināsim NVO punktu, atbalstot, konsultējot nevalstiskās organizācijas, kurām nepieciešams atbalsts, un stāstot sabiedrībai par tām, kuras sniedz savu pienesumu Olaines, Mārupes un Babītes novadam ar savu aktīvo darbību. 
  2. Organizēsim bezmaksas meistarklases par medijpratību, bezmaksas digitālajiem rīkiem, videomontāžas pamatiem, kopienas stiprināšanu un interešu aizstāvību.
  3. Piedāvāsim projektu vadības apmācību ciklu iesācējiem, lai pilnveidotu Mārupes, Olaines, Babītes iedzīvotāju prasmes, iniciatīvu un iesaisti ideju attīstīšanā un īstenošanā.
  4. Aicināsim aktivizēties teritorijas jauniešus un organizēsim divu dienu apmācības “Pieredzes lidojums”, lai rosinātu atšķirt viltus ziņas, veidot kvalitatīvu saturu internetvidē, publicēt informāciju, kas nesatur personas datus, izvairīties no kibernoziegumiem internetā.

Ja esi dibinājis jaunu nevalstisko organizāciju vai vēlies pastāstīt Olaines, Mārupes un Babītes novadu iedzīvotājiem par savas organizācijas darbību, ja esi jaunietis, vēlies iesaistīties un sniegt pienesumu savai teritorijai un tās attīstībai, ja tev ir ideja un nepieciešams atbalsts tās īstenošanai, sazinies ar mums: info@pierigaspartneriba.lv vai tina@pierigaspartneriba.lv!

#PierigasPartneriba #VRG #NVOfonds2020

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.