Babītes novadā uzstādīti pirmie informatīvie tūrisma stendi par Lielupi

Babītes novadā uzstādīti pirmie informatīvie tūrisma stendi par Lielupi

Projekta „Lielupes atveseļošanas pasākumi – pakalpojumu un infrastruktūras izveide ūdens tūristiem” ietvaros  ir uzstādīti pirmie divi informatīvie stendi Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centra filiālē Salas pagastā „Vietvalži” un Gātciemā, Burkānu ceļa galā pie Lielupes.

Uz stendiem izvietotā informācija par Lielupi, laivošanas pieturvietām tās krastos, kā arī upes tuvumā esošajiem apskates objektiem un  apdzīvoto vietu vēsturi Babītes novadā, noderēs gan upes laivotājiem, gan Babītes novada tūristiem.

Projekta ietvaros Babītes novadā uzstādīs vēl divus informatīvos stendus tūrisma objektos, kas atrodas pie Lielupes, kā arī tiks izveidotas trīs laivu piestātnes (pontona laipas).  Laipas tiks uzstādītas Gātciemā (Burkānu ceļš) un tūrisma objektos, ar mērķi nodrošināt vieglāku piekļuvi krastam no ūdens puses un otrādi. Tās bez maksas varēs izmantot laivotāji, makšķernieki un citi Lielupes krastu apceļot.

Projektu realizē biedrība „Pierīgas partnerība” sadarbībā ar partnerībām – „Lauku partnerība „Lielupe”” un „Bauskas rajona lauku partnerība”, kā arī piecu  novadu pašvaldībām, kuras atrodas Lielupes krastos

Projekts “Lielupes atveseļošanas pasākumi – pakalpojumu un infrastruktūras izveide ūdens tūristiem” (17-00-A019.332-000006) tiek īstenots Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā “Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība”.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.