Seminārs "Komunikācija sociālajos tīklos krīzes apstākļos"

Seminārs "Komunikācija sociālajos tīklos krīzes apstākļos"

Koprades telpa „Dzīvoklis” Olainē un koprades telpa „CoLabora Lielvārde” aicina piedalīties tiešsaistes seminārā 22. martā plkst. 14.00 par šobrīd esošo un turpmāko komunikāciju sociālajos tīklos.

Šobrīd, kad Ukrainas karš ir tik ļoti pārņēmis mūsu sociālos tīklus, un, šķiet, sava ikdiena, plānotie pasākumi ir nevietā, ir svarīgi izprast, kā runāt par to savos un uzņēmumu sociālajos tīklos. Semināra mērķis ir iemācīties, kā komunicēt par savu produktu (un arī personīgā profilā) par pasākumiem, kas gaidāmi, arī šādas krīzes apstākļos; Kā saglabāt līdzsvaru, spēt runāt par priecīgām, ikdienas lietām, un kā nejusties vainīgam par to, ka jūtas labi.

Semināru vadīs Santa Lasmane - Instagram eksperte un digitālā satura autore. Apmāca uzņēmumus un satura autorus Instagram profilu attīstīšanā. 25 gadu pieredze biznesā, reklāmā, sabiedriskajās attiecībās un sociālo tīklu mārketingā, kā arī izglītība katrā no šīm specialitātēm.

Semināra saturs:

  • Krīzes teorija;
  • Tuvākajā laikā paredzamais komunikācijā; 
  • Ko tagad darīt un ko nedarīt; 
  • Kā veidot saturu; 
  • Kā komunicēt ar sekotājiem

Seminārs notiks tiešsaistes platformā ZOOM.us. Lai piedalītos seminārā, nepieciešams veikt iepriekšēju reģistrāciju, pēc kā tiks nosūtīta ZOOM.us saite.

Pieteikšanās pasākumam: https://ej.uz/seminars_2203

Koprades telpas piedāvā atvērtu un atbalstošu vidi, kur sanākt kopā radošiem prātiem, jauniem entuziastiem, pieredzējušiem profesionāļiem, zināšanu alkstošiem interesentiem un ikvienam, kam nepieciešama telpa profesionālo darbu veiksmīgākai nodrošināšanai.

Koprades telpa „Dzīvoklis” atrodas Zemgales ielā 31, 3.stāvā, Olainē.

Koprades telpa „CoLabora Lielvārde” atrodas Ausekļa ielā 1A, Lielvārdē.

Pasākums tiek organizēts projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.