Pieredzes apmaiņas brauciens Lietuvā

Pieredzes apmaiņas brauciens Lietuvā

2012. gada 31. decembrī biedrība „Pierīgas partnerība” un Kretingas vietējā Zivsaimniecības grupa parakstīja līgumu par starptautiskā projekta īstenošanu un 2014. gadā no 3. līdz 5. aprīlim biedrība „Pierīgas partnerība” organizēja pieredzes apmaiņas braucienu uz Lietuvu.

Šī bija pirmā tikšanās ar Kretingas partnerības vietējās Zivsaimniecības grupu. Braucienā piedalījās tūrisma un zivsaimniecības attīstītāji no Mārupes, Olaines un Babītes novada teritorijām.

Plānojot nākotnes projektus, biedrība „Pierīgas partnerība” braucienā aicināja arī potenciālo sadarbības partneri SIA „Rīgas meži”. Brauciena laikā iepazināmies ar Kretingas vietējās Zivsaimniecības grupas paveikto darbu attiecībā uz Eiropas Zivsaimniecības fonda līdzekļu administrēšanu un Kretingas partnerības darbību, kā arī apskatījām realizētos projektus. Redzējām ļoti dažādus realizētos projektus. Kā lietuvieši paši teica, redzējām “to, kā nevajadzētu būt, kā var būt, un arī to, kā ir jābūt!”

Paši projekta dalībnieki atzina, ka bija ļoti vērtīgi iepazīties savā starpā, pārrunāt aktualitātes un nianses projektu sakarā, redzēt Lietuvas pieredzi, kā arī smelties idejas topošajiem projektiem.

 

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.