Norisinājās koprades telpas "Dzīvoklis" tikšanās par pašprezentāciju

Norisinājās koprades telpas "Dzīvoklis" tikšanās par pašprezentāciju

Vakardien koprades telpa "Dzīvoklis" noturēja ZOOM tikšanos par pašprezentāciju ar kopienas rezidentiem un interesentiem.

Sarunas laikā no savas puses padalijāmies ar teorētiskajām zināšanām un tad kopā darbojāmies praktiski.

Izmantojot medoti- lifta saruna 90 sekundēs, mēs pašprezentējām viens otram sevi. Atbildot uz jautājumiem: Kas Tu esi? Ko Tu dari? Ko Tu dari izcili? Kā Tavs "izcili" var noderēt man? Ko Tu vēlies?Šie jautājumi palīdz saprast to, kas ir jāietver savā pašprezentācijā, lai monologs būtu vērtīgs klausītājam,  atmiņā paliekošs un noderīgs tev pašam.

Cik ļoti svarīgi ir prast sevi pasniegt citiem cilvēkiem tā, lai tu paliktu atmiņā un lai tevis teiktais iedvesmotu. Uzdodot pavisam vienkāršus, bet tajā pašā laikā svarīgus jautājumus sev, mēs varam saprast, kas ir tas, ko mēs vēlamies pateikt citiem pirmajā tikšanās reizē.

Aktīvi plānojam nākošo tikšanos, par ko paziņosim vēlāk, tādēļ turpiniet sekot līdzi biedrības “Pierīgas partnerība” aktualitātēm un ierakstiem www.pierigaspartneriba.lv, kā arī www.facebook.com/pierigaspartneriba un instagram.com/dzivoklisolaine.

Ja vēlies iesaistīties koprades telpas “Dzīvoklis” kopienā, raksti uz valerija@pierigaspartneriba.lv.

Pasākums tiek organizēts projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.