Biedrības „Pierīgas Partnerības” komandai pievienojas Ilze Ušacka-Priekule

Biedrības „Pierīgas Partnerības” komandai pievienojas Ilze Ušacka-Priekule

Ilze darbosies kā Olaines koprades telpas “Dzīvoklis” attīstītāja, kuras profesionālā darba pieredze 10 gadu laikā bija saistīta ar pārdošanu un projektu organizēšanu. Ilze ir darbojusies dažādās jomās gan kā kopienas līdere, gan kā jaunais uzņēmējs. Šobrīd Ilze strādā, kā izaugsmes trenere ar komandām un kā koučs ar indivuāliem klientiem. Ilzes pārliecība ir, ka katrā cilvēkā ir īpaša vērtība un spēks. Ir jāļauj tam atklāties. Strādājot ar koučinga metodēm viņa redz, ka motivācija un pārliecība palielinās gan katram individuāli, gan komandai kopumā.

Ko Ilze saka par Koprades telpu “Dzīvoklis”? 

Telpa bez cilvēka elpas, domām, emocijām un idejām ir tikai …. Kaste. Svarīgs ir cilvēks un viņa idejas. Koprades telpa “Dzīvoklis” ir vieta, kur augt tavām idejām. Es esmu šeit, lai idvesmotu un atbalstītu Tevi Tavā izaugsmes laikā. Lai aug projekti un personības!”

Sazinies Olaines koprades telpas “Dzīvoklis” attīstītāju Ilzi, zvanot uz 26454119 vai rakstot uz ilze@pierigaspartneriba.lv.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.