LIAA biznesa inkubatori uzņem jaunus biznesa ideju autorus un uzņēmējus

LIAA biznesa inkubatori uzņem jaunus biznesa ideju autorus un uzņēmējus

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori izziņo 2019. gada uzņemšanu un aicina jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteikties pirmsinkubācijas un inkubācijas programmām.No 2019. gada 1. marta līdz 20. martam tiks atvērta pieteikumu pieņemšana dalībai pirmsinkubācijas un inkubācijas programmām LIAA Jūrmalas biznesa inkubatorā.

Interesenti aicināti apmeklēt “Info stundas” pasākumus 19. februārī Olainē plkst.10.00, (pieteikšanās: https://ej.uz/infostundaolaine) un 6. martā plkst. 10.00 un plkst. 15.00 Jūrmalā (Pieteikšanās: https://ej.uz/infostundajurmala) , lai vairāk uzzinātu par inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem un atbalsta iespējām biznesa idejas vai esošas uzņēmējdarbības attīstībai, kā arī noskaidrotu sīkāk par uzņemšanas kārtību inkubatorā. Visus interesentus pirms pieteikšanās aicinām uz individuālo konsultāciju, pieteikšanās, rakstot uz jurmala@liaa.gov.lv vai zvanot 62401097.

Pirmsinkubācijas programma ir piemērota gan fiziskām, gan juridiskām personām, kuras vēlas izvērtēt savas biznesa idejas dzīvotspēju. Sešu mēnešu garumā tā sniedz dalībniekiem visu nepieciešamo savas biznesa idejas attīstīšanai – aprīkotas darba telpas, mentoru un citu uzņēmēju atbalstu, seminārus un mācības par dažādām tēmām, kas saistošas uzņēmējiem un palīdz risināt viņu biznesa izaicinājumus, kā arī vērtīgus kontaktus un dalību lielākajā jauno uzņēmēju kopienā Latvijā.

Inkubācijas programmā papildus pirmsinkubācijas atbalstam dalībnieks var saņemt 50% līdzfinansējumu biznesa attīstībai nepieciešamo pakalpojumu iegādei, piemēram, grāmatvedībai, telpu nomai, dizainam, mārketingam, tehnoloģiskajām konsultācijām un prototipu izstrādēm, sertificēšanai, laboratoriju izmaksām u.c. Tāpat iespējams pretendēt 50% līdzfinansējumam līdz EUR 5 000 aprīkojuma un izejmateriālu iegādes izmaksu segšanai. Inkubācijas programmā aicināti pieteikties uzņēmumi, kuri nav reģistrēti ilgāk par trim gadiem.

Jūrmalas biznesa inkubatorā šobrīd ir 55 dalībnieki, no tiem 33 uzņemti inkubācijas programmā un 22 testē savas idejas dzīvotspēju pirmsinkubācijas programmā. Dalībnieku vidū ir tādi uzņēmumi kā vegānu kosmētikas zīmols Vegan Fox, ēdamās kafijas zīmols Coffe Pixels, eksporta aģentūra Baltic Touch, dabisku sīrupu un saldumu ražotājs Gi Line, interaktīva sejas kustību spēle, palīgs logopēdiem darbā ar bērniem CheeksUp, energoefektīvu moduļu māju ražotājs Scandi Home, universāls muslis brokastu un konditorejas izstrādājumu pagatavošanai Smalkais Muslis un citi uzņēmumi.

LIAA Biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību, nodrošināt fiziskas personas un uzņēmumus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai vai idejas attīstīšanai nepieciešamo vidi, koprades telpu, jauno uzņēmēju kopienu, konsultācijām, mācībām, tīklošanās pasākumiem par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un līdzfinansējumu biznesa attīstībai. LIAA Biznesa inkubatori ir finansēti ERAF projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem: http://inkubatori.magneticlatvia.lv
Par pirmsinkubācijas programmu
Par inkubācijas programmu

Papildu informācija:
LIAA Jūrmalas Biznesa inkubators
Dubultu prospekts 4, Jūrmala
E-pasts: jurmala@liaa.gov.lv
Tālrunis: 62401097

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.