Gatavošanās 1. projektu iesniegšanas kārtai

Gatavošanās 1. projektu iesniegšanas kārtai

Tuvojoties 1. projektu iesniegšanas kārtai, biedrība 29., 30. un 31. martā organizēja apmācības potenciālajiem projektu iesniedzējiem Mārupes, Babītes un Olaines novados. Projektu iesniegšana notiek no 15. aprīļa līdz 16. maijam.

Uz apmācībām tika aicināti potenciālie projektu sagatavotāji. Stāstīts par projekta iesnieguma aizpildīšanu, tā iesniegšanas nosacījumiem, elektronisko pieteikšanās sistēmu un citiem jautājumiem. Kopā piedalījās vairāk kā 80 dalībnieku.

Aicinām iesniedzējus pievērst uzmanību, pašiem saprast un arī projektā pamatot — kāpēc šis projekts ir nepieciešams teritorijas attīstībai, kāds būs projekta rezultāts, kas varētu būst iespējamie sadarbības partneri. Priekšroka tiek dota projektiem, kas rada ilgtspējīgus rezultātus, paredz inovatīvus risinājumus, veicina nodarbinātību un ir īstenoti sadarbībā. Tāpat tiks vērtēts labuma guvēju loks, projekta ietekmes teritorija, jauniešu iesaiste īstenošanā un projekta rezultātu izmantošanā, kā arī projekta rezultātu pieejamība cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Piesakies arī uz konsultācijām, rakstot uz e-pastu info@pierigaspartneriba.lv vai zvanot 28 644 888!

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.