Piesakies nevalstisko organizāciju "Pieredzes lidojumam"

Piesakies nevalstisko organizāciju "Pieredzes lidojumam"

Babītes, Mārupes un Olaines novadi var lepoties ar lieliskām nevalstiskajām organizācijām, kas attīsta teritoriju, no kurām ņemt piemēru, iedvesmoties un dalīties zināšanās. Ar mērķi šīs organizācijas iepazīt biedrība "Pierīgas partnerība" rīko pieredzes braucienu pa visiem trim novadiem. Pievienojies arī Tu!

Brauciens norisināsies 28. jūlijā ar sākumpunktu Babītes novadā 10.00 un noslēgumu ap 17.00 Jāņupē.

Katrā novadā iedvesmosimies, dalīsimies pieredzē pie dažādu jomu organizācijām un katra novada īpašajiem piemēriem. Babītes novadā viesosimies pie biedrības "Annas koku skola", biedrības "Mazais bundzinieks", Mārupes novadā — biedrības "Mārupes uzņēmēji", biedrības "Mārupes BMX klubs", Olaines novadā — Olaines novada senioru biedrības "Liepas", Olaines novada NVO apvienības, biedrības "Pierīgas partnerība", biedrības "Māk-onis" un "Jāņupes iedzīvotāji".

Pasākuma programma šeit. Tajā iespējamas izmaiņas.

Piesakies: ej.uz/pp_lidojums.

Vairāk: Alīna Lukjanceva, info@pierigaspartneriba.lv, 28644888.

Dalība braucienā ir bezmaksas. Transports tiks nodrošināts. Brauciens ir viena no aktivitātēm projektā "NVO atbalsta nodrošināšana Olaines, Babītes un Mārupes novados", ko īsteno biedrība "Pierīgas partnerība" un atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no valsts budžeta līdzekļiem.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.