Noslēdzies apmācību cikls “Projektu vadība iesācējiem”

Noslēdzies apmācību cikls “Projektu vadība iesācējiem”

Iepriekšējā nedēļā tika noslēgts apmācību cikls “Projektu vadība iesācējiem”. Apmācību laikā dalībnieki darbojās gan individuāli, gan grupās, kopīgi izvirzot projekta ideju, ar ko strādāja turpmākās 4 nodarbības. Dalībnieki apguva prasmi veiksmīgi noformulēt un pielietot SMART KISS un izprata, kāda ir to nozīme tālākajā projekta gaitā. Ar atraktīvās un pieredzes bagātās lektores Ineses Šubēvicas palīdzību soli pa solim tika aplūkoti arī tādi temati kā mērķa grupas analīze, nepieciešamo resursu uzskaite, kā arī ļoti būtiska projekta daļa – risku analīze. Dalībnieki veica savu iecerēto projektu budžeta aprēķinus, tādējādi gūstot ieskatu, kā veidojas reālās izmaksas un ar ko rēķināties projekta plānošanas un īstenošanas posmos.

Paši apmācību dalībnieki uzsver, ka ļoti būtiska vērtība apmācībās bija lektore Inese, kas saistošā veidā pasniedza projektu vadības pamatus, daloties ar savu pieredzi un zināšanām, un sniedza vērtīgus padomus un ieteikumus, ko ņemt vērā projektu rakstīšanas procesā. Apmācību ciklam noslēdzoties, dalībnieki ir enerģijas un apņēmības pilni īstenot savas ieceres, jo gūtās zināšanas ir devušas pārliecību un lielāku sapratni par projektu vadību un ar to saistītajiem procesiem.

 

Paldies lektorei Inesei Šubēvicai un Olaines NVO apvienībai par sadarbību un atbalstu!

Seko līdzi biedrības “Pierīgas partnerība” jaunumiem un piedalies turpmākajos pasākumos arī Tu!

 

Apmācību cikls tika organizēts projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.