Vebinārs "Kā LEADER finansējums var palīdzēt uzņēmējdarbībā?"

Vebinārs "Kā LEADER finansējums var palīdzēt uzņēmējdarbībā?"

Biedrība “Pierīgas partnerība”, izsludinot  projektu iesniegumu pieņemšanas 1.kārtu, aicina potenciālos interesentus uz informatīvo tiešsaites semināru "Kā LEADER finansējums var palīdzēt uzņēmējdarbībā".

Lai sagatavotos projektu iesniegšanai rudenī, tiek rīkots informatīvs seminārs par 2023-2027 perioda LEADER programmu, atbalsta nosacījumiem un iespējām Mārupes un Olaines esošajiem un potenciālajiem uzņēmējiem. Seminārā tiks parādīti galvenie akcenti atbalsta formai, iespējām, atšķirībām un pamatnosacījumiem, kas palīdzēs indentificēt katram savas iespējas pirms individuālām konsultācijām.

Pieteikšanās semināram: info@pierigaspartneriba.lv, lai nosūtītu pieejas saiti uz semināra norisi ZOOM platformā.

Aicinām iepazīties ar 1. kārtas sludinājumu (rīcību apraksti, vērtēšanas kritēriji); Sabiedrības virzītu attīstības stratēģiju 2023 -2027.gadam un pasākuma atbalsta nosacījumiem.

Biedrība rīkos informatīvos seminārus par atbalsta nosacījumiem un palīdzēs projektu sagatavošanā. Aicinām pieteikties uz  bezmaksas konsultācijām  klātienē Mazcenu aleja 33/3, Jaunmārupē vai Zemgales iela 31, Olainē vai tiešsaistē.

 

Vairāk par 1.kārtu:

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.