Tikšanās ar koprades telpas "Dzīvoklis" rezidentiem.

Tikšanās ar koprades telpas "Dzīvoklis" rezidentiem.

Pēc atpūtas uzsākam darbu un kopīgi tiekamies uz sarunu. Koprades telpā “Dzīvoklis” ir pievienojušies jauni rezidenti un aicināsim uz sarunu viņus.
📌Lai vairāk uzzinātu ko dara mūsu rezidenti un iepazītos ar viņiem, aicinām pieslēgties ceturtdien 22.jūlijā plkst. 16.00 -17.00 kopienas pasākumam!
Pasākuma mērķis ir neformālā gaisotnē iepazīsties ar diviem kopienas rezidentiem, uzzinātu par viņu ideju. Ko viņi dara ikdienā un kāds labums no tā ir citiem?
Aicinām pieslēgties ne tikai koprades telpas “Dzīvoklis” rezidentus, bet arī ikvienu ieinteresentu, kurš vēlas iepazīt kopienas aktīvos dalībniekus, un kas zina, varbūt arī pievienoties kopienā!
Vēlamies atgādināt, ka VISI koprades telpas “Dzīvoklis” pasākumi un darbība kopienā ir bezmaksas!
🖇 Tiekamies!🖇
Jautājumu gadījumā zvani- 22720352 vai raksti un e-pastu: ilze@pierigaspartneriba.lv
Pasākumi tiek organizēti projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.