Satiec EXIT RĪGA Jaunolaines tirdziņā!

Satiec EXIT RĪGA Jaunolaines tirdziņā!

Jaunolaines stadionā, Pavasara tirdziņā 22.maijā, varēsiet satikt arī tūrisma reģiona “EXIT RĪGA” pārstāvjus un uzzināt par tūrisma jaunumiem Pierīgā!

Kādi īpašie piedāvājumie tiek plānoti “EXIT RĪGA” Tūristu dienās? Kurp labāk doties ar ģimeni? Kādi jauni maršruti? Kuras kafejnīcu terases ir atvērtas?

Pavasara tirdziņā meklē “EXIT RĪGA” pārstāvjus un uzdot šos un vēl citus jautājumus par ceļošanas un atpūtas iespējām Olaines novadā un citviet Pierīgā. Šī būs pirmā reize, kad “EXIT RĪGA” pārstāvji būs sastopami kādā no pasākumiem šajā gadā, no kopumā vairāk kā 30, kas plānoti līdz pat gada beigām un ir viena no LEADER projekta „Apkārt Rīgai – vienots tūrisma piedāvājums” aktivitātēm.

Tirdziņš “Ielec skapī” piedāvā iespēju ielēkt dažādos skapjos - ledusskapī, dārza skapī, mantu skapī un drēbju skapī.

Šoreiz leksim dārza un mantu skapī - piedāvājumā būs dažādi amatnieki gan vietējie, gan ciemiņi. Varēsi iegādāties dažādus mājražojumus, kā arī noteikti varēsi aiznest mājas kādu podu ar augu, ko iestādīt pie mājas vai siltumnīcā.

 

Vairāk informācijas:
t.26191044, info@exitriga.lv

EXIT RĪGA ir tūrisma reģiona zīmols, kas apvieno tuvējos Pierīgas novadus, piedāvājot plašas tūrisma un izklaides iespējas vien 50 kilometru rādiusā ap galvaspilsētu. Projektu īsteno 6 partnerības un 14 novadu pašvaldības ar mērķi kopīgi aicināt vietējos un ārvalstu  ceļotājus apmeklēt galvaspilsētas tuvumā esošos tūrisma objektus.

Projekts “Apkārt Rīgai – vienots tūrisma piedāvājums” (19-00-A019.332.000005) tiek īstenots Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā “Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība”.

 

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.