Piesakies uz konsultācijām "Kā rakstīt LEADER projektu"

Piesakies uz konsultācijām "Kā rakstīt LEADER projektu"

Ja Tu vēlies uzsākt saimniecisko darbību, paplašināt esošo biznesu (neto apgrozījums 150 000 EUR), tad piesakies uz konsultācijām! Iespēja saņemt LEADER finansējumu līdz 70%, tādām aktivitātēm kā būvniecībai, mārketingam un pamatlīdzekļiem - tūrisma attīstībai, pakalpojumu sniegšanai, vietējo produktu ražošanai, tirdzniecības vietu izveidei.
LEADER projektu 14.kārtas sagatavošanās posmā, sniedzam iespēju pieteikties uz tiešsaistes vai klātienes konsultāciju, ar mērķi palīdzēt aizpildīt projekta pieteikuma veidlapas.
Piesakies šeit platformā Calendly: https://ieej.lv/LEADER_Calendly
Izvēlies sev ērtāko laiku:
  • Zoom - uz e-pastu tiks nosūtīts tiešsaistes tikšanās links, kuru izmantojot, varēs pieslēgties konsultācijai sevis izvēlētajā laikā.
  • Klātienē - iespēja izvēlēties pirmdienās vai ceturtdienās, biedrības "Pierīgas partnerība" birojā, Jaunmārupe, Mazcenu aleja 33/3 vai koprades telpā "Dzīvoklis", Olainē, Zemgales iela 31, lūdzu norādi to piezīmēs.
LEADER 14. kārtas projektu iesnieguma pieņemšana no 14.septembra līdz 14.oktobrim. Vairāk: https://ieej.lv/LEADER14

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.