Palīdzi atrast LEADER Dižprojektu 2018!

Palīdzi atrast LEADER Dižprojektu 2018!

Pierīgas partnerība līdz 2019.gada 10.janvārim aicina biedrības Facebook lapā nobalsot par 2018.gadā īstenotajiem LEADER projektiem. LEADER Dižprojekts – vietējo iniciatīvas projekts, kas ir teritorijas lepnums un aktīvo ļaužu darbības apliecinājums.

Konkursam „Dižprojekts 2018” izvirzīti gan uzņēmējdarbības, gan sabiedriskā labuma projekti.

Uzņēmējdarbības projekti: priežu čiekuru sīrups „Mr. Cone”, SIA „GTC Baltics” gardās pildvafeles "FishKa Food", SIA „Beng” ūdens piepūšamās atrakcijas "Mārupe Wake Parks" un ārtelpas dizaina mēbeļu ražošana SIA “LABIE KOKI konstruē”.

Sabiedriskā labuma projekti: Pirmā Pasaules kara vēstures izziņas maršruta izveide un Popkorna skvēra labiekārtošana, dabas takas izveide apkārt Līduma karjeram Olaines novadā, kā arī parka pie Švarcenieku muižas labiekārtošana.

Ikgadējo Dižošanās akciju "Dižprojekts 2018" koordinē biedrība „Latvijas lauku forums”. Konkursa mērķis ir popularizēt unikālas un reģionu teritorijām un iedzīvotājiem nozīmīgas idejas, kas īstenotas ar LEADER finansējumu.

Biedrība „Pierīgas partnerība” ir vietējā rīcības grupa, kas darbojas Mārupes, Babītes un Olaines novadu teritorijā. Biedrība aktīvi strādā pie stratēģijas grozījumiem, kurus plānots apstiprināt 2019.gada sākumā. Tiklīdz grozījumi būs stājušies spēkā, tiks izsludināta jauna projektu pieņemšanas kārta. Nāc uz konsultācijām, un varbūt Dižprojekts 2019 būs tavs!

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.