Noslēdzies apmācību kurss projektu vadībā koprades telpu rezidentiem

Noslēdzies apmācību kurss projektu vadībā koprades telpu rezidentiem

Intensīvā darbā četru nodarbību ciklā ir noslēdzies biedrības „Pierīgas partnerība” sadarbībā ar biedrību „Zied zeme” veidotais mācību kurss „Projektu vadība” lektores Ineses Šubēvicas vadībā. Tādejādi biedrības ir sniegušas 20 studētgribētājiem iespēju paplašināt un attīstīt savas zināšanas projektu vadībā, lai savu ideju īstenotu dzīvē, saprastu tās dzīvotspēju un gūtu priekšstatu par finansējuma piesaisti.

Šoreiz priekšroka tika dota tieši koprades telpu „CoLabora Lielvārde” un „Dzīvoklis” Olainē rezidentiem, lai attīstītu tieši rezidentu potenciālu uzsākt kādu jaunu uzņēmējdarbības procesu, veidu, un tādejādi sniegtu pienesumu savam reģionam. Pasniedzēja Inese Šubēvica sniedza ļoti intensīvu kursu: 4 dienas katra 3 stundu garumā, taču tādejādi tika aptvertas tādas projektu vadībā svarīgas lietas kā ideju formulēšana, tās pasniegšana, projekta ilgtspēja un risku analīze, projekta finanses, kā arī kur meklēt atbalstu no malas. I.Šubēvica spēja aizraut auditoriju un, daloties ar konkrētiem piemēriem no dzīves, ielikt „pamatakmeni” visiem kursa dalībniekiem.

Kursa dalībnieki noslēgumā sniedza atgriezenisko saiti, lielākoties novērtējot zināšanas kā vērtību, arī „atkārtošana – zināšanu māte” veidā. Taču koprades telpu būtība ir stiprināt darbotiesgribošo rezidentu kopienu, tādēļ, iespējams, pēc kāda laika kāda no 20 pretendentu idejām tiks īstenota dzīvē, lai novērtētu šādu zināšanu praktisko ieguvumu un iedrošinājumu uzsākt īstenot ļoti inovatīvas un trakas idejas.

Apmācību cikls tiek organizēts starptautiskā sadarbības projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Papildus informācijai: maija@pierigaspartneriba.lv, 26454119

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.