Norisinājās "Mans finansiāli veiksmīgais 2021.gads"

Norisinājās "Mans finansiāli veiksmīgais 2021.gads"

Jaunais gads paver jaunas iespējas kalt jaunus plānus 2021.gadam.  Tādēļ jaunu gadu koprades telpa “Dzīvoklis” šodien sāka ar pasākumu par finansiāli veiksmīgu 2021.gadu.  Par to, kā veidot un formulēt savus mērķus finanšu jomā 2021.gadam, stāstīja koprades telpas “Dzīvoklis” rezidente- Ludmila Dunska.

Pasākums ir pieejams biedrības “Pierīgas partnerība” youtube kontā- ŠEIT

Rodas jautājums kas vispār ir nauda. Vienam tas ir resurs, kas ļauj paveikt iecerēto, otram enerģija, kas dot spēku darīt ko jaunu, bet citam tā ir tikai nauda, kas ir tikai papīrs.

Šajā tikšanās reizē atskatījāmies kā pagāja iepriekšējais gads, to veiksmes un neveiksmes pacēlums, jo tā ikvienam no mums ir dotā pieredze, kuru mēs nevaram izsvītorot no mūsu dzīves.Darbojoties prakstiski, katrs ieskicējam savus mērķus 2021.gadā un izvirzijām starpmērķus, lai veidotos plāns, pēc kura mēs katrs sasniedzam savu globālo mērķi. Ir strikti jāsaprot, kas ir tikai vēlēšanās, bet kas- mērķis. Mērķim ir jābūt izmērāmam un sasniedzamam. Katru reizi uzdodot jautājumu: “Kam man tas ir vajadzīgs?” ir strikta un konkrēta atbilde.

Nākošā tikšanās paredzēta jau pēc divām nedēļām 19.janvārī, plkst. 09.30 ZOOM platformā. Vairāk par pasākumu:  ŠEIT

Ja vēlies iesaistīties koprades telpas “Dzīvoklis” kopienā, raksti uz valerija@pierigaspartneriba.lv.

Pasākumi tiek organizēti projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.