Norisinājās koprades telpas "Dzīvoklis" rezidentu pasākums neformālā gaisotnē

Norisinājās koprades telpas "Dzīvoklis" rezidentu pasākums neformālā gaisotnē

Olaines koprades telpai “Dzīvoklis” šodien notika zoom tikšanās neformālā gaisotnē, kur tiem bija lieliska iespēja iepazīties ar jauniem kopienas rezidentiem, uzzināt to hobijus, ar ko tie nodarbojas, ko piedāvā, kāds ir to mērķis darbojoties kopienā.

Koprades telpa “Dzīvoklis” ir ne tikai iespēja pilnveidoties, bagātināt savas zināšanas dažādās jomās, bet arī vieta, kur ir iespējams satikt zinošus, interesantus un dažādu jomu pārstāvjus.

Mēs esam tikai PAR jaunām sarunām, iepazīšanām un jauniem rezidentiem! Ja arī Tu vēlies pievienoties kopienā, bet īsti neesi sapratis kopienas būtību vai vēlies uzzināt ko vairāk, Tu droši vari sazināties ar kopienas veidotāju Valēriju, kura tev sniegs plašāku ieskatu koprades telpas darbībā! Raksti- valerija@pierigaspartneriba.lv vai zvani- 26454119  

Ja pagaidām neesi gatavs darboties kopienā un smelties iedvesmu, un motivāciju, bet esi gatavs saņemt aktuālos jaunumus no koprades telpas “Dzīvoklis” organizētajiem pasākumiem, sūti savu e-pasta adresi!

Mēs arī aktīvi plānojam nākamās tikšanās reizes, par ko ziņojam sociālajos tīklos, tādēļ turpiniet sekot līdzi biedrības “Pierīgas partnerība” aktualitātēm un ierakstiem www.pierigaspartneriba.lv, kā arī www.facebook.com/pierigaspartneriba un instagram.com/dzivoklisolaine.

Pasākums tiek organizēts projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

 

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.