MĀJAS KAFEJNĪCU DIENA MĀRUPES UN OLAINES NOVADĀ

MĀJAS KAFEJNĪCU DIENA MĀRUPES UN OLAINES NOVADĀ

Šogad "Mājas kafejnīcu dienas" būs arī Mārupes un Olaines novados - 20.augustā. Biedrība "Pierīgas Partnerība", "Jaunolaines attīstībai" un Mārupes novada pašvaldība sadarbībā ar Olaines novada pašvaldību aicina pieteikties dalībniekus no Olaines un Mārupes novada, kas uz vienu dienu vēlas atvērt savu “mājas kafejnīcu”.

Piesaki savu mājas kafejnīcu dalībai pasākumā līdz 24. aprīlimspiežot šeit.

Kas ir Mājas kafejnīcu dienas?

Uz vienu dienu nedēļas nogalē māju pagalmi, viesu nami, lauku sētas, saimniecības, fabrikas, ziedu audzētavas vai citas vietas, kas ikdienā nav saistītas ar uzņēmējdarbību un ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu, pārvēršas par kafejnīcām. Viesiem par samaksu tiek piedāvāts nogaršot vietējo ēdienu, gūt lielisku garšas pieredzi, kā arī baudīt interesantu kultūras, aktīvās atpūtas vai vēsturi izzinošu programmu.

Kas var piedalīties Mājas kafejnīcu dienās?

Var piedalīties ikviens interesents, kas gatavs šajā dienā uzņemt un pacienāt viesus savā sētā, dārzā, mājā, saimniecībā vai uzņēmumā. Dalībniekiem nav jābūt saistītiem ar ēdināšanu vai tūrismu.

Olaines novada koordinatore Maija Bebre:
- e-pasts: jaunolainesattistibai@inbox.lv
- tālrunis 28665571

Mārupes novada koordinatore Elīna Brigmane:
- e-pasts: turisms@marupe.lv
- tālrunis 28347211

"Māju kafejnīcu dienas" ir reģionāla tūrisma galamērķa popularizēšanas pasākums, un to organizē LIAA Tūrisma departaments un Lauku Ceļotājs sadarbībā ar reģionu koordinatoriem.

 

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.