LIVE saruna: Padomi ģimenēm draudzīgiem pārgājieniem

LIVE saruna: Padomi ģimenēm draudzīgiem pārgājieniem

Vecākiem, dodoties jebkādā pārgājiena ir jāsaskaras ar izaicinājumu, ne tikai saplānojot piemērotu maršrutu, bet arī tiekot galā ar nepieciešamo ekipējumu, pārtiku, ar bērnam vajadzīgo emocionālo atbalstu u.c. aspektiem, kas nereti attur ģimenēm aktīvi pavadīt kvalitatīvi kopā laiku.
Projekta “Par aktīvām ģimenēm” ietvaros piedāvājam Facebook LIVE 3 sarunu ciklu ar ekspertiem, lai sniegtu nepieciešamās zināšanas un iedvesmu uzdrīkstēties, veicinot ģimenēm kopā aktīvi pavadīt laiku dabā, mazinot iekšējo spriedzi ģimenē un uzlabot savu veselību - fizisko, garīgo.

Pirmā Facebook.com LIVE saruna jau 30. jūnijā plkst. 19.00 "Padomi ģimenēm draudzīgiem pārgājieniem”.
Kopā ar aktīva dzīvesveida piekritēju, 3 bērnu mammu Aiju Banderi sarunā piedalīsies dabas pētnieks Māris Olte, lai kopīgi apsriestu, ka lietderīgi ir izvēlēties pārgājienu, kas ir piemērots mazām kājām, kurā ir iekļauta kāda atrakcija, rotaļu laukums vai jauka vieta, kur piesēst, baudot pikniku ar ugunskuru, tādēļ tiks skaidrots, kur un kā labāk meklēt informāciju par ģimenēm draudzīgiem pārgājieniem, lai var izbaudīt pārsteidzošus pārgājienu galamērķus un justies pārliecinātiem, ka tas, kur dosieties, ir piemērots visai ģimenei!
Vebināra tiešraide notiks Pierīgas Partnerības Facebook kontā, un to var skatīties ikviens bez maksas.

  • Otrā LIVE saruna 21. jūlijā, “Bērnu psiholoģija, kā mierīgi, prātīgi risināt dažādas situācijas pārgājienos” (moderatore: aktīva dzīvesveida piekritēja, 3 bērnu mamma Aija Bandere / eksperts: psihologs Emīls Ūdris);
  • Trešā LIVE saruna 14. augustā, “Atbildīga iešana dabā un attieksme pret dabu” (moderatore: aktīva dzīvesveida piekritēja, 3 bērnu mamma Aija Bandere/eksperts: dabas izglītības darba speciāliste Linda Liepiņa).

Aicinām piedalīties arī projekta trīs pārgājienu ciklā ģimenēm, kur būs iespēja iepazīt Mārupes un Olaines novadu apkaimes pārgājiena vadītāja Māra Rešņa pavadībā, kas apvienojumā ar radošām darbnīcām un aktīvu uzdevumu spēlēm uzlabos ģimeņu fizisko un emocionālo pašsajūtu.

  • 3. jūlijā, plkst. 14:00 – 18:00, Jaunmārupes dabas parkā;
  • 24. jūlijā, plkst. 14:00 – 18:00, Jaunolaines meža masīvā;
  • 14. augustā, plkst. 14:00 – 18:00, Piņķu ūdenskrātuves apkārtnē.

Pieteikuma anketa: www.ej.uz/SIF22.

Uz tikšanos!

Projektu " Par aktīvām ģimenēm" īsteno biedrība "Pierīgas Partnerība" sadarbībā ar biedrību „Jaunolaines attīstībai. Projekts ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Projekta pieteikums Nr. 2022.LV/ĢDP/51.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.