"Latvijas Lauku forums" aicina ikvienu būt aktīvam, piedaloties Soļu skaitīšanas turnīrā!

"Latvijas Lauku forums" aicina ikvienu būt aktīvam, piedaloties Soļu skaitīšanas turnīrā!

Cik soļus tu paspēri šodien? Cik nedēļas laikā? Latvijas Lauku forums izaicina ikvienu laikā no 21. februāra līdz 21. martam iesaistīties Soļu skaitīšanas turnīrā, kura mērķis ir aktivizēt gan lauku, gan pilsētu teritorijās dzīvojošos, spēcinot komandas garu.

Kā zināms - veselā miesā, vesels gars! Tieši pavasari gaidot ir vislabākais laiks doties garākās pastaigās un mosties kopā ar dabu. Izkustini savas kājas, lai prāts labāk strādā un domām jauns lidojuma spēks! Slimību profilakses un kontroles centrs norāda, ka pastaiga samazina stresu un spriedzi, samazina sirds un asinsvadu slimību, infarkta risku. Viena 30 minūšu ilga pastaiga dienā, ja to atkārto 5 reizes nedēļā, spējot padarīt Tevi veselīgāku un laimīgāku! Pastaiga neprasīs ne finansiālus ieguldījumus, ne speciālu laika ieplānošanu, atliek vien pamainīt savas ikdienas ieradumus tā, lai vairāk būtu nepieciešams staigāt. Neizklausās tik sarežģīti, vai ne?

Iesaisties soļu skaitīšanas turnīrā!

Nosacījumi:

1) Lejupielādē soļu skaitīšanas aplikāciju vai izmanto savā viedtālrunī oriģināli esošo soļu skaitītāju (pedometru) un pārliecinies, ka tas skaita Tavus nostaigātos soļus. Soļi telefonu aplikācijās tiek apkopoti diennakts ietvaros ar iespēju apskatīt arī iepriekšējo dienu soļu skaitu, tāpēc Tavs galvenais uzdevums ir nevis skaitīt, bet staigāt!

2) Izveido komandu 5 cilvēku sastāvā kopā ar saviem kolēģiem, radiem vai draugiem.

3) Izvēlieties komandas vadītāju, kuram ik nedēļu būs jāapzina katra komandas locekļa nostaigāto soļu skaits un
kopējais nedēļas laikā nostaigāto visas komandas dalībnieku soļu skaits jāpaziņo turnīra organizatoriem.

4) Komandas vadītājs piereģistrē savu komandu šeit - http://ej.uz/solu-turnirs_registracija

Komanda jāreģistrē līdz 20. februāra plkst. 18.00.

5) Pēc reģistrācijas, komandas vadītājs saņems apstiprinājuma epastu ar tehniskām norādēm par soļu skaita ziņošanu un praktisko informāciju.

6) Sacensības sāksies 21. februārī, trešdienā!

Iknedēļas uzvarētāju komandām, kas kopsummā nedēļas laikā nostaigājuši lielāko soļu skaitu, būs pārsteiguma balvas!

Lielā balva – iespēja pašiem piedalīties vai izvirzīt 2-3 personas dalībai ceļojošajā tūrē pa Somijas, Igaunijas un Lietuvas aktīvajām kopienām š.g. maijā!

Ja vēlies pieteikties dalībai, taču nepieciešami vēl kādi skaidrojumi, kā to izdarīt, vai Tev ir kādi jautājumi saistībā ar turnīru, raksti Facebook lapā vai uz epastu -  laukuforums@gmail.com

 

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.