Koprades telpu rezidenti teātra spēli izmanto sava potenciāla attīstīšanai.

Koprades telpu rezidenti teātra spēli izmanto sava potenciāla attīstīšanai.

Divu koprades telpu:  “Dzīvoklis” (Olaine) un “CoLabora Lielvārde” rezidenti un draugi tikās 30. martā sirsnīgā un radošā pasākumā, izaicinot sevi drosmes darbnīcā. Darbnīcā “Teātra vingrinājumi kā instruments sava potenciāla nostiprināšanai”. Jaunolaines Kultūras namā režisores Andas Šarkovskas vadībā dalībnieki ļāvās spēles priekam, ar kuru mēģināja iejusties dažādās situācijās, kas saistītās ar darba un biznesa vidi. Tā radošā gaisotnē tika vingrināta sava spēja vienlaicīgi darboties ar daudz un dažādiem uzdevumiem un stresa situāciju pārdzīvošana.

Pasākumu tā noslēgumā papildināja pašu dalībnieku pieredzes stāsti un kopīgi rastās atbildes uz jautājumiem par uzņēmējdarbības attīstīšanu, par sarežģītiem klientiem un komunikāciju ar tiem. Tieši šādas vieglas un atvērtas sarunas iedvesmoja klātesošos saglabāt savu individualitāti un uzņēmējdarbības lidojuma sajūtu.

Darbnīca rīkota ar projekta “European cooperation project on coworking spaces in rural areas” atbalstu, kas bija noslēdzošā šī projekta aktivitāte. Taču koprades telpu ciešā sadarbība turpināsies un plānota kontaktu uzturēšana, kopīgu ideju attīstīšana arī turpmāk.

Darbnīca tika organizēti starptautiskā sadarbības projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.