Aizvadīta koprades telpas "Dzīvoklis" pirmā ZOOM tikšanās

Aizvadīta koprades telpas "Dzīvoklis" pirmā ZOOM tikšanās

Šodien noturējām pirmo tiešsaistes tikšanos pec ilgās pauzes ar Olaines koprades telpas „Dzīvoklis” rezidentiem. Tikšanos iesākām pastāsot par to, kā ir pagājušas katram šīs divas nedēļas, no iepriekšējās tikšanās un par to, kas ir nepieciešams ideju attīstīšanai un virzīšanai uz priekšu.

Tikšanās laikā katrs dalījāmies ar saviem paveiktajiem darbiem. Kā viena no tēmām, ko izrunājām tikšanās laikā, jāmin komandas veidošanās. Komandas veidošanā ir jāpieņem tas, ka katram ir sava personība, zināšanas un prasmes, redzējumi un mērķi. Galvenais ir saprast, ka mēs visi esam atšķirīgi un ir svarīgi atrast katram cilvēkam savu pieeju. Jaunas komandas veidošanā tiks izieti visi posmi, sākot ar komandas veidošanās un beidzot ar noslēgumu. Katra jauna dalībnieka iejiešana komandā rada jaunu etapu, jo ikviens iziet cauri ideju vētras etapam, darba un radošajam posmam.

Lieliski vārdi no mūsu rezidences Ilzes: “Solis pa solim un tamborējas sociālā uzņēmējdarbība”.

Papildus sarunām par komandas veidošanos, vienojāmies par turpmāko rezidentu kopējo tikšanos saturu. Katram no mums ir kāda ideja, ko vēlamies attīstīt, tomēr ir nepieciešams papildus emocionāls, kā arī konstruktīvs atbalsts, iedrošināšana un iedvesma. Līdz ar to, koprades telpas „Dzīvoklis” kopiena savstarpēji sniegs viens otram šo atbalstu katra individuālā projekta izvērtēšanā un papildus ideju ģenerēšanā. Ja vēlies iesaistīties un rast atbalstu, papildus zināšanas un pirmo auditoriju idejas procesā – pievienojies rezidentu pulkam!

Koprades telpa „Dzīvoklis” turpmāk būs pieejams ikvienam interesentam, veicot iepriekšēju pieteikšanos sazinoties ar kopienas veidotāju Valēriju – 26454119, vai rakstot: valerija@pierigaspartneriba.lv. Aicinām ikvienu interesentu pievienoties un kļūt par rezidentu, lai iesaistītos kopienā un dalītos savā pieredzē, uzklausītu padomus un ieteikumus no citiem rezidentiem, un attīstītu savas biznesa, hobija un citas idejas!

Pasākumi tiek organizēti projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.