Iespēja pieteikties dalībai SEB bankas īstenotajā Izaugsmes programmā

Iespēja pieteikties dalībai SEB bankas īstenotajā Izaugsmes programmā

Latvijas mazie un vidējie uzņēmumi tiek aicināti pieteikties dalībai SEB bankas īstenotajā Izaugsmes programmā. Tās ir apmācības ambicioziem uzņēmumu vadītājiem un to komandām, lai kopīgiem spēkiem nonāktu pie receptes 10x straujākai biznesa izaugsmei. Programmā piedāvāsim vērtīgas vietējo un starptautisko biznesa ekspertu lekcijas un darbnīcas, kā arī individuālo mentoringu. Pieteikšanās pagarināta līdz 6. martam

Sīkāka informācija un pieteikšanās: https://ieej.lv/HdLiJ

Programmas galvenais mērķis ir palīdzēt ambicioziem uzņēmumiem attīstīt inovatīvu produktu vai pakalpojumu, novērtēt un realizēt jau esošu biznesa ideju vai atrast jaunas biznesa iespējas, lai spētu augt 10 reizes ātrāk. Daži no svarīgākajiem virzieniem, kas turpinās ietekmēt biznesa attīstību turpmākajos gados ir vides, sociālās un pārvaldes ilgtspējas jautājumi, kuri jāņem vērā ikvienam uzņēmējam, kurš vēlas panākt arī sava biznesa ilgmūžību. Tādēļ šajā Izaugsmes programmas kārtā īpašu uzmanību veltīsim šiem aspektiem.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.