Biedrības "Citāds Es" realizējusi LEADER projektu "Kopā būt!"

Biedrības "Citāds Es" realizējusi LEADER projektu "Kopā būt!"

Esot kopā mēs spējam augt!

Ar priekpilnu pēcgaršu 21. augustā tika aizvadīts pasākums "Kopā būt!", kur ikviens kopā ar Pepiju Garzeķi ļāvās spēlēm un burbuļu lietum, kā arī radīja unikālu gleznu, kura būs apskatāma jaunajās biedrības "Citāds Es" mājās. Ar interesi apskatot un iejūtoties jaunajā vidē, tika izbaudīta meistarklase no Diānas Otisones ziepju darināšanā, smeltas zināšanas ēterisko eļļu izcelsmē un nozīmē, gala rezultātā saņemot pašu rokām darinātu dāvanu - ziepes skaistā noformējumā.

Telpas inventārs iegādāts pateicoties dalībai projektā Nr. 21-04-AL04-A019.2201-000001 "Kopā būt!". Lai mums visiem būtu ērti tikšanās reizēs, tika iegādāts:

  • Audio tehnika
  • Datortehnika
  • Mēbeles
  • Rehabilitācijas inventārs
  • Rokdarbu inventārs
  • Sadzīves tehnika

Īpaši liels PALDIES biedrības "Citāds Es" radošajai komandai un brīvprātīgajiem, kas radīja svētkus un harmonisku vidi! Mūsu nenogurstošajiem komandas biedriem un brīvprātīgajiem: Animators: Ilze Trokša, Meistarklases mentors: Diāna Otisone.

Paldies, ikvienam, kurš vēlējās būt kopā! Uz tikšanos turpmākos pasākumos, meistarklasēs un darbnīcās!

Projekta pieteikums Nr. 21-04-AL04-A019.2201-000001 sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības „Pierīgas partnerība” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.—2020. gadam izsludinātajā projektu pieteikumu iesniegšanas 11. kārtā. Projekts īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu un Olaines novada pašvaldības līdzfinansējumu. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests. Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē.

Plašāk: https://www.citadses.lv/leader-projekts-kopa-but/

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.