FOTO: Piedzīvots Eurodesk pasākums “Kusties. Uzzini. Piedzīvo”

FOTO: Piedzīvots Eurodesk pasākums “Kusties. Uzzini. Piedzīvo”

Eurodesk Latvija informācijas punkts biedrība "Pierīgas partnerība" sadarbībā ar Eurodesk Latvija reģionālo koordinātoru "Creative Minds for Culture" 26. oktobrī kampaņas “Time to move” ietvaros, Mārupes un Olaines novada jauniešiem organizēja informatīvu foto orientēšanās pēcpusdienu "Kusties.Uzzini.Piedzīvo!".

Mārupes un Olaines novada jaunieši devās ne tikai orientēšanās aktivitātē, lai sekmētu sadarbošanos komandā, pavadītu brīvo laiku svaigā gaisā, izzinātu un atklātu Mārupes apkārtni, bet arī pasākuma otrajā daļā iedvesmotos no brīvprātīgā darba pieredzes stāsta, īpašā viesa - Ibrahim Elrefaei. Tāpat jaunieši pasākumā saņēma praktisku informāciju par jauniešu iespējām Eiropā, kas saistītas ar Eiropas jaunatnes mobilitāti un sadarbību. Pasākums sniedza iespēju jauniešiem iepazīties ar līdzīgi domājošiem vienaudžiem un iegūt iedvesmu no citiem. Kopumā jaunieši ir pozitīvi noskaņoti, gatavi piedalīties un mācīties no dažādām pieredzēm, un šādi pasākumi spēj radīt iespējas viņiem attīstīties un iegūt jaunas prasmes un zināšanas.

Pasākums norisinājās Eurodesk tīkla “Time To Move” kampaņas ietvaros ar mērķi popularizēt jauniešu mobilitātes iespējas.

Pasākumu organizēja Eurodesk tīkla Pierīgas reģiona infopunkts biedrība ”Pierīgas Partnerība” sadarbībā ar reģionālo koordinatoru biedrību “Creative Minds for Culture”, Olaines jauniešu centru "Popkorns", Mārupes jauniešu centru "Hēlijs".

Pasākumu atbalsta Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra un Eurodesk Latvia.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.