Bioloģiskā saimniecība IK Dabas gardumi realizējusi LEADER projektu!

Bioloģiskā saimniecība IK Dabas gardumi realizējusi LEADER projektu!

Bioloģiskā saimniecība IK Dabas gardumi 2021. gadā realizējusi LEADER programmas projektu Uzņēmuma IK "Dabas gardumi" ražošanas apjomu palielināšana un konkurētspējas veicināšana,

projekta Nr. 20-04-AL04-A019.2102-000002.

Vietējā rīcības grupa: Biedrība “Pierīgas partnerība”

Rīcības nosaukums: Atbalsts lauksaimniecības produktu pārstrādei, mājražošanai un amatniecībai, tai skaitā pašu saražotās produkcijas iepakošanai, to realizēšanai tirgū un kvalitatīvu darba apstākļu radīšanai.

Projekta mērķis:

  1. Palielināt uzņēmuma IK "Dabas gardumi" bioloģiskās produkcijas ražošanas apjomus un veicināt tā konkurētspēju.
  2. Iesaistīties vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvās, sekmējot savstarpējo sadarbību un attīstību vietējā teritorijā.

Projekta mērķu sasniegšanai tiek izvirzīti šādi uzdevumi:

  1. Saimniecības ēkas būvniecība un aukstuma kameras ierīkošana bioloģisko produkciju ražošanai
  2. Sekmējot savstarpējo sadarbību un attīstību, uzņēmumā jāuzsāk plašāka bioloģisko produktu ražošana un tirdzniecība saimniecībā uz vietas visa gada garumā, tādējādi veicinot un sekmējot tūrisma un lauku uzņēmējdarbības attīstību.

Pēc projekta īstenošanas sasniedzamie rādītāji: trešajā gadā pēc projekta īstenošanas tiks radīta jauna darba vieta un uzņēmuma apgrozījums tiks palielināts par 30%.

Projekta attiecināmo izmaksu summa: 50 000 EUR, projekta publiskā finansējuma summa 35 000 EUR.

Uzņēmuma galvenā nozare ir augļu - ogu pārstrāde, šā projekta ietvaros uzbūvēta saimniecības ēka, kurā izbūvētas aukstuma bloka kameras, un pārstrādes telpa, kas ir būtisks solis uzņēmuma attīstībai, konkurences veicināšanai, lai varētu uzsākt plašāku bioloģisko pārstrādes produktu ražošanu un piedāvāšanu plašākam klientu lokam. Līdz ar projekta realizēšanu ir iespēja iegādāties bioloģiskos pārstrādes produktus visa gada garumā. Papildus tiekpiedāvāta saimniecības apskates programma ar degustācijas un meistarklašu iespējām, līdz ar to tiek dažādota Pierīgas partnerības teritorija, kurā cilvēks var ne tikai strādāt, bet arī atpūsties, apmeklēt un nobaudīt Pierīgas teritorijā piedāvātās iespējas.

Laipni lūgti Dabas gardumu namiņā!

 

logo_line

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests.

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.