Biedrība „Pierīgas partnerība” aicina apmeklēt koučinga semināru „2020 MĒRĶI” 22.janvārī!

Biedrība „Pierīgas partnerība” aicina apmeklēt koučinga semināru „2020 MĒRĶI” 22.janvārī!

Biedrība „Pierīgas partnerība” aicina ikvienu Olaines iedzīvotāju un kaimiņu, kas vēlas labāk saprast koučingu un izvirzīt efektīvākus mērķus 2020. gadam, apmeklēt koučinga semināru 22. Janvārī no plkst. 18.00 – 21.00 Olaines NVO apvienības konferenču zālē, Zemgales ielā 31, 3. stāvā.

 

Vai Tev ir bijusi sajūta, ka nekas liels jau nav izdarīts?
Kādi bija tavi iepriekšējā gada sasniegumi?
Kā izmantot iegūtos rezultātus jaunajiem mērķiem?
Cik bieži esi sarakstījis uz lapas mērķus, bet tie nav realizējušies?
Cik bieži atkal un atkal sev atzīsties, ka mērķi bija labi, bet realitāte pavisam cita?

 

Šo gadu iesāksim ar nelielu izvērtējumu par pērno gadu, lai kopīgi un katrs individuāli nospraustu sev labākos mērķus savu ieceru īstenošanai. Nāc pulciņā un kopā paskatīsimies katrs uz saviem iepriekšējā gada paveiktajiem darbiem. Ar praktiskiem uzdevumiem, Tu varēsi pamanīt, kādu vērtību Tev ir devis šis gads. Kādas prasmes Tev tagad piemīt un ko ar tām varēsi izdarīt nākamgad, lai viss veiktos daudz vieglāk un mērķtiecīgāk.
Tu uzzināsi par niansēm, kas ir svarīgas veidojot, plānojot nākotni, lai tā būtu par reālajiem mērķiem, nevis paliktu tikai sapņu līmenī. Un katram būs iespēja izveidot kolāžu par saviem nākamā gada mērķiem.

 

Šī būs praktiska nodarbība ar dziļāku nozīmi un fokusu uz 2020. gada mērķiem. Šo pieredzi varēsi izmantot arī radot citus mērķus. Nāc un izvērtē padarīto un ar iegūto enerģiju atrodi savus šī gada svarīgākos mērķus!

Semināru vadīs olainiete - kouče Ilze Ušacka-Priekule, kas profesionāla kouča prasmes apguvusi Rīgas Koučinga skolā. Šobrīd viņa atbalsta pārdošanas menedžeru komandas un veicina personisku izaugsmi privātpersonām. Principi, ko izmanto biznesa vidē, lieliski noder arī, veidojot ilgtermiņa attiecības ar saviem tuvajiem. „Cilvēks runā ar cilvēku.”

 

Seminārs norisināsies 22. janvārī no plkst. 18.00 – 21.00, Olaines NVO apvienības konferenču zālē, Zemgales iela 31, 3. stāvs.
Pieteikšanās: ej.uz/koucings2020
Vietu skaits ir ierobežots! Priekšroka tiks dota pieteikumiem no Olaines, Mārupes un Babītes novadiem.

Ja lūko pēc darba galda, kur realizēt tālāk apmācību laikā gūtās prasmes – seko līdzi biedrības „Pierīgas partnerība” jaunumiem par koprades telpu.

Sāc ar svarīgāko! (F.Kovejs)

 

Pasākums tiek organizēts projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

 

 

Informāciju sagatavoja Kristiāna Zvezdiņa: kristiana@pierigaspartneriba.lv, 26 454 119

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.