Balsojums DIŽPROJEKTS 2021 ir noslēdzies!

Balsojums DIŽPROJEKTS 2021 ir noslēdzies!

Biedrības "Pierīgas partnerība" izvirzītais #Dižprojekts2021 ir "Mazās alus darītavas izveide Olaines novada "Uzvaras līdumā"" projekts no SIA Līduma alus. Projekts izvirzīts Latvijas Lauku foruma organizētajam konkursam.

Konkursa mērķis ir popularizēt unikālas un reģionu teritorijām un iedzīvotājiem nozīmīgas idejas, kas īstenotas ar LEADER pieeju (#CLLD) un saņēmušas finansējumu.

Plašāka informācija par konkursu: https://laukuforums.lv/lv/archives/13170

PROJEKTA NOSAUKUMS: Mazās alus darītavas izveide Olaines novada "Uzvaras līdumā"

ĪSTENOTĀJS: SIA Līduma alus

VIETA: Pierīga, Annas, Olaines pag., Olaines nov., p.n. Jaunolaine, LV-2127.

PROJEKTA FINANSĒJUMS: kopējās izmaksas: 20 000 EUR, ELFLA publiskais finansējums 14 000EUR

PROJEKTA MĒRĶIS: dažādot Olaines novada uzņēmēju piedāvātos produktus un pakalpojumus, vienlaikus veicinot arī tūrismu Olaines novadā, piedāvājot alus darītavu kā jaunu tūrisma galamērķi, viesus iepazīstinot ar alus darīšanas stāstu, procesu kā arī izrādot saimniecību, kurā tas tiek realizēts. Alus darītavas “Migla” mērķis ir nodrošināt augošo pieprasījumu pēc izcila, klientu vēlmēm radīta alus, kā arī pārsteigt alus baudītājus ar vēl nebijušām garšu kombinācijām.

PROJEKTA AKTIVITĀTES UN REZULTĀTI: Projekta laikā iegādātas: alus brūvēšanas aparāts maziem apjomiem līdz 250 litriem, 3 fermenteri, dzesēšanas aparāts, vadības panelis, pudeļošanas aparāts. Projekta rezultātā izveidota mazā alus darītava MIGLA.  No miglā tīta sapņa par mazo alus darītavu līdz mazam brūzim sava lauka vidū! Kāpēc MIGLA? Jo viss miglā tīts - gan brūzis spirdzinošos rītos, gan dūmakainos vakaros, gan sajūtas pēc pāris alus glāzēm. Alum un miglai ir arī pāris kopīgas īpašības. Abu galvenā sastāvdaļa ir ūdens, kā arī abi pasāv jau kopš seniem laikiem - tur, kur ezītis gāja miglā, un zaķītis kurināja pirtiņu, tur pat aiz kalna arī seskis darīja alutiņu, tādēļ abi elementi vienmēr gājuši roku rokā.Turpinot apspēlēt tradicionālas garšas, alus darītava MIGLA tās turpinās mūsdienīgās interpretācijās, bez pārdrošiem eksperimentiem un ekscentriskām kombinācijām, ar sirdi, mīlestību un pārbaudītām vērtībām!

https://alusmigla.lv/

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.