Babītē izveidota keramikas darbnīca dizaina priekšmetu radīšanai

Babītē izveidota keramikas darbnīca dizaina priekšmetu radīšanai

21. februārī Babītē tiks atklāta keramikas darbnīca “Informal ceramics”, tās izveides mērķis ir radīt piemērotu darba vidi Pierīgā, lai pievērstos praktisku dizaina keramikas priekšmetu un mākslas objektu veidošanai.

Darbnīca ir aprīkota ar keramikas krāsni, virpu un plasta rullējamo galdu, kas iegādāti LEADER projekta “Keramikas darbnīcas aprīkojuma nodrošinājums” ietvaros.

Keramikas darbnīcas izveidotāja māksliniece Astra Šēnberga: “Lai pilnvērtīgi strādātu un spētu savas idejas pārvērst materialitātē, būtisks ir tehniskais nodrošinājums, kas dod atspēriena punktu. Zīmols “Informal ceramics” ir stāsts par izkāpšanu no lietišķuma un ierastības. Detaļas, krāsas un brīvdomības pieskāriens raksturo manu sajūtu izpausmi keramikā.”

Projekts guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības „Pierīgas partnerība” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015. – 2020. gadam izsludinātajā projektu konkursā. Projekts īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014. – 2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”.

Papildu informācija:
Astra Šēnberga
Tālr. 29490132
e-pasts:
informalceramics@gmail.com

Latvijas lauku attīstības programmas 2014-2020 gadam "Vietējās rīcības grupas darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana" projekta Nr. 16-00-A019.400-000013.

logo_line

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests.

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.