Atklāts LEADER projekts “Mikropiedzīvojums Pierīgā ar nakšņošanu”

Atklāts LEADER projekts “Mikropiedzīvojums Pierīgā ar nakšņošanu”

2023. gada 9. novembrī pie Jaunolaines Mežezera SIA "Gatavo Dabā" organizēja LEADER projekta “Mikropiedzīvojums Pierīgā ar nakšņošanu” atklāšanas pasākumu!
Ar LEADER programmas atbalstu SIA "Gatavo dabā" ir paplašinājis savu pakalpojumu klāstu, piedāvājot vēl vairāk iespēju dabas mīļotājiem. Tagad vari palikt aukstā laikā ārā pa nakti, baudot dabas burvību un saklausot tās klusumu.
Projektā iegādāti komplekti gulēšanai, ēdienu pagatavošanai, pirtis un guļamtīklu komplekti - viss, lai justos ērti un silti pie dabas!
Projektā nopirktais profesionālais ekipējums ļauj cilvēkiem bez zināšanām un dārga inventāra, izmantojot šos pakalpojumus, piedzīvot šo pieredzi - palikt aukstā laikā ārā pa nakti. Pasākuma ietvaros viesiem tika piedāvāta tēja, pica, kārtīgs pirts rituāls, meža gaļas zupa un gulēšana virs zemes, jeb siltinātā hamokā un ziemas guļammaisā. No rīta tika paēsta putra, iedzerta kafija un dalībnieki jau 9:00 bija darbā. Šāda ir mikropiedzīvojuma būtība - īsā laika posmā, iegūts maksimālais baudījums ar dabas klātesamību.
Sazinies ar SIA "Gatavo dabā" un izbaudi aizraujošo piedzīvojumu: www.gatavodaba.lv
Projekta nosaukums: “Mikropiedzīvojums Pierīgā ar nakšņošanu”.
Projekta Nr. 23-04-AL04-A019.2101-000003
SIA GATAVO DABĀ ar Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākuma “Atbalsts LEADER vietējai attīstībai (sabiedrības virzīta vietējā attīstība)” apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” biedrības “Pierīgas Partnerība” Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015-2020 līdzfinansēto projektu.
FOTO: Renārs Purmalis

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.