Aptauja par "Pierīgas Partnerības" darbību un turpmākas attīstības iespējām

Aptauja par "Pierīgas Partnerības" darbību un turpmākas attīstības iespējām

Aicinām piedalīties aptaujā par biedrības „Pierīgas partnerība” darbību un tās ieguldījumu Babītes, Olaines un Mārupes novadu (pēc administratīvi teritoriālās reformas un novadu apvienošanas - Olaines un Mārupes novadu) teritorijas attīstībā un iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanā.
Aptauja pieejama ŠEIT.
Aptauja tiek īstenota projekta "3 soļi biedrības "Pierīgas partnerība" darbības kvalitātes pilnveidošanā un izaugsmē" ietvaros, ar mērķi pilnveidot organizācijas darbību.
Jūsu viedoklis un attīstības perspektīvu skatījums ir nozīmīgs turpmākā biedrības mērķtiecīgā aktivitāšu īstenošanā teritorijas un kopienas dzīves kvalitātes uzlabošanā.
Atbildiet uz anketas jautājumiem saskaņā ar norādēm pie jautājuma un papildus instrukcijām. Ja pie jautājuma ir sniegta papildus informācija par atbildēšanas kārtību, tad, lūdzu, ievērojiet to.
Jūsu sniegtajām atbildēm tiks nodrošināta anonimitāte un rezultāti tiks publicēti tikai apkopotā veidā.

Papildinformācija par aptauju un tās norisi: Ieva Cēbura, SIA "SAFEGE Baltija", e-pasts:  ieva.cebura@safege.lv, Tel.: 371 29488174

Jau iepriekš pateicamies par atsaucību un veltīto laiku!
Projekts  “3 soļi biedrības “Pierīgas partnerība” darbības kvalitātes pilnveidošanā un izaugsmē”, tiek īstenots Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instrumentu 2014.-2021. gadam Aktīvo iedzīvotāju fonda Latvijā  programmas “Demokrātijas kultūra” ietvaros, projekta līgums Nr. AIF/2021/IK/261.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.