Aizvadīta pirmā mediju lietotprasmes meistarklase

Aizvadīta pirmā mediju lietotprasmes meistarklase

Vakar, 15. oktobrī, Babītes Kultūrziglītības centra telpās norisinājās meistarklase, kas ļāva iepazīt mediju telpu un tās patērētāju paradumus, ieskatīties satura veidošanas un interpretācijas tehnikās un izvērtēt savu kā mediju patērētēja lomu. Arvien mainīgajā pasaulē medijiem ir liela loma un ietekme uz sabiedrību, tādēļ ir būtiski prast kristiski vērtēt un analizēt pieejamo informāciju. Meistarklasi vadīja Linda Kalniņa-Roderte, biedrības "Creative Minds For Culture" pārstāve. 

Jēgpilna mediju telpa - tā ir mūsu sabiedrības kopēja atbildība -, tādēļ aicinām uz otro “Mediju lietotprasmes” meistarklasi, kas norisināsies tiešsaistes platformā “Zoom” ceturtdien, 22. oktobrī. Reģistrējies meistarklasei TE. Meistarklasei pieslēdzies TE.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. 

#NVOfonds2020

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.