Aicinām NVO pieteikties kompetenču pilnveidošanas pasākumam

Aicinām NVO pieteikties kompetenču pilnveidošanas pasākumam

Kā nodrošināt nevalstiskās organizācijas ilgtspējīgu darbību? Kāds ir organizācijas pienesums vietējā attīstībā? Kā piesaistīt finansējumu un atbalstu? Kā komunicēt par organizācijas aktivitātēm? Kā veidot savu tēlu?

Jau 7. jūnijā biedrība "Pierīgas partnerība" aicina Babītes, Mārupes un Olaines novadu nevalstiskās organizācijas diskutēt un pilnveidot savas kompetences* tādās tēmās kā NVO nozīme teritorijas attīstībā, pieredze atbalsta instrumentu apguvē un komunikācijas nodrošināšana.

Nodarbības vadīs NVO jomā pieredzējuši eksperti: Āris Ādlers, MK un NVO sadarbības memoranda padomes un biedrības "Latvijas Lauku forums" padomes loceklis; Dace Zaldāte-Rozentāle, biedrības "Jāņupes iedzīvotāji" valdes priekšsēdētāja un Olaines novada pašvaldības projektu vadītāja ar ilgu gadu pieredzi projektu vadībā valsts līmeņa nevalstiskajās organizācijās; Brigita Medne, biedrības "Māk-onis" valdes priekšsēdētāja un biedrības "Pierīgas partnerība" projektu vadītāja komunikācijā un jaunatnes jomā.

Pasākums tiek organizēts projektā "NVO atbalsta nodrošināšana Babītes, Mārupes un Olaines novados", ko atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no valsts budžeta līdzekļiem. Projektā arī tiks popularizētas vietējās organizācijas, veidojot video, tiks organizēti pieredzes apmaiņas braucieni, iepazīšanās un dalīšanās zināšanās. Seko līdzi projekta aktivitātēm: www.pierigaspartneriba.lv.

Piesakies: ej.uz/nvo-pp!

Vairāk info: raksti, zvani mums!

Programma šeit.


* kompetences = zināšanas + prasmes + attieksmes

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.