Notika velo pasākums “Izbrauc Jāņupi”

Notika velo pasākums “Izbrauc Jāņupi”

11. septembrī, Olaines novadā, Jāņupē, Patriotu laukumā, projekta „KOPA / Kopienu pārdomāta attīstība” ietvaros, notika velo pasākums “Izbrauc Jāņupi”, pulcējot apkaimes velo braukšanas interesentus. Pasākuma mērķis bija stiprināt sportisko un aktīvo dzīves stilu Jāņupē, jo ir ielikts spēcīgs pamats apkaimes izaugsmē – gājēju un velosipēdistu celiņš - nodrošinot iedzīvotājiem iespēju gan uzturēt sevi labā sportiskā formā, gan viegli pārvietoties vienam pie otra.

Pasākuma galvenais uzdevums bija jauna Jāņupes velo maršruta iemēģināšana, kas guva lielu atsaucību no dalībnieku puses. Kopējais maršruta garums velo maršrutam ir 12 km. Brauciena dalībnieki pauda viedokli, ka Jāņupes apkaimē ir nepieciešams turpināt izstrādāt gan velo braukšanas, gan gājēju pastaigu maršrutus, kā arī organizēt vietējo kopienu saliedējošus pasākumus.

Īpaši tika piedomāts par pasākuma jaunākajiem apmeklētājiem – bērniem, kas varēja piedalīties uzreiz divas aktivitātēs, proti, radošajās darbnīcās un sporta / veiklības stafetēs. Visi pasākuma dalībnieki  varēja aplūkot ērmriteņus ekspozīciju un izmēģināt tos darbībā. Kā pauda pasākuma organizatori, ērmriteņi bija populāri gan starp bērniem, gan pieaugušajiem.

Pasākumu organizēja un atbalstīja @Sport and Charity Latvia, @Kinest.lv, @Freakbike Style Latvia un @Apvienība Strāva, apvienojot vienā komandā gan Jāņupes radošos iedzīvotājus, gan velo un sporta entuziastus.

Projekts „KOPA / Kopienu pārdomāta attīstība”, Nr. 19-00-A019.332-000003 tiek īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.