Tiešsaistes seminārs „Google Analytics rīku pielietošana”

Tiešsaistes seminārs „Google Analytics rīku pielietošana”

Koprades telpa „Dzīvoklis” Olainē aicina piedalīties tiešsaistes seminārā 25. maijā plkst. 15.00 par digitālo rīku pielietošanu veiksmīgai mājaslapas popularizēšanai.

Semināru vadīs “Infinitum Agency” reklāmas daļas vadītāja Roberta Grīga: lektore, ar vairāk kā 6 gadu pieredzi digitālajā mārketingā. 

“Infititum Agency” darbojas vairāk kā 10 gadus digitālajā mārketingā globālajos tirgos (Baltija, Skandināvija, Eiropa, ASV). Uzņēmums pārzina jomas: Digitālā reklāma, Analytics, Sociālie tīkli, SEO, mediji, Data visualization, CRO/UX. Uzņēmums veido tehnisko atbalstu mājaslapu tehnisko rekomendāciju ieviešanā un uz rezultātu un zīmola atpazīstamību vērstas optimizācijas stratēģijas.

Seminārs notiks tiešsaistes platformā ZOOM.us. Lai piedalītos seminārā, nepieciešams veikt iepriekšēju reģistrāciju, pēc kā tiks nosūtīta ZOOM.us saite.

Pieteikšanās pasākumam: https://ieej.lv/vebinarsSEO2022 līdz 23.maijam

Koprades telpa “Dzīvoklis” piedāvā atvērtu un atbalstošu vidi, kur sanākt kopā radošiem prātiem, jauniem entuziastiem, pieredzējušiem profesionāļiem, zināšanu alkstošiem interesentiem un ikvienam, kam nepieciešama telpa profesionālo darbu veiksmīgākai nodrošināšanai, digitālu semināru vadīšanai.

Pasākums tiek organizēts ar Olaines novada pašvaldības un Olaines NVO apvienības atbalstu.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.