Aicinām NVO piedalīties bezmaksas meistarklasēs.

Aicinām NVO piedalīties bezmaksas meistarklasēs.

Kā pareizi uzrunāt potenciālos dalībniekus? Kā uzstāties pasākumos un nejust bailes no publiskās runas?  Kā piesaistīt ziedotājus? Kas ir pūļa finansējums un kā to izmantot biedrības mērķu sasniegšanā?  

Biedrība „Pierīgas Partnerība” aicina Mārupes, Olaines un Babītes novadu nevalstisko organizācijas un aktīvos iedzīvotājus uz meistarklasēm Biznesa Vēstniecībā:

18. jūnijā plkst. 18:00 „Publiskā runa” vadīs  Viesturs Meikšāns, kas ir profesionāls teātra un operas režisors Strādājis ar Latvijas un Krievijas skatuves lielākajām zvaigznēm. Meistarklases laikā būs iespēja apgūt pareizas runas veidošanas nianses. Saprast, kā  ilgstoši noturēt publikas uzmanību, saprotot publikas psiholoģijas un vizuālās uztveres īpatnības.

27. jūnijā plkst. 18:00 „Finanšu piesaiste” vadīs Ivars Bērziņš, kasir Latvijas kultūras akadēmijas profesors,  filozofijas doktors. Meistarklases laikā būs iespēja dzirdēt par naudas piesaisti biedrībām un organizācijām izmantojot mecenātismu un citus naudas piesaistes veidus, darboties grupās, izteikt viedokļus.

Pieteikšanās anketu meklē: ej.uz/MeistarklasesNVO (Vietu skaits ierobežots) Pieteikšanās aktuāla līdz 17.06.2019

Meistarklases tiek rīkotas, lai celtu NVO pārstāvju kapacitāti un vienlaikus radītu apstākļus NVO pārstāvjiem satikties, iepazīties, pārrunāt problēmas un iespējamo sadarbību, tiks organizētas meistarklases NVO pārstāvjiem un aktīvajiem novadu iedzīvotājiem.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu valsts budžeta programmā "NVO fonds". Par saturu atbild biedrība "Pierīgas partnerība".

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.