LIAA biznesa inkubatori uzņem jaunus biznesa ideju autorus un uzņēmējus

LIAA biznesa inkubatori uzņem jaunus biznesa ideju autorus un uzņēmējus

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori izziņo 2020. gada uzņemšanu un aicina jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteikties inkubācijas programmai.

No 2020. gada 1. marta līdz 20. martam tiks atvērta pieteikumu pieņemšana dalībai LIAA Jūrmalas biznesa inkubatorā inkubācijas un pirmsinkubācijas programmās. Ar elektronisko parakstu parakstītus pieteikumus var iesūtīt uz liaa@liaa.gov.lv līdz 2020. gada 20. marta plkst. 23:59.

Visus ideju autorus pirms pieteikuma iesniegšanas aicinām iepriekš pieteikties un ierasties uz klātienes konsultāciju LIAA Jūrmalas biznesa inkubatora telpās Piestātnes ielā 11a, Jūrmalā. 

Pirmsinkubācijas programma ir piemērota gan fiziskām, gan juridiskām personām, kuras vēlas novalidēt savas biznesa idejas dzīvotspēju. Sešu mēnešu laikā tā sniedz dalībniekiem visu nepieciešamo savas biznesa idejas attīstīšanai – aprīkotas darba telpas, mentoru un citu uzņēmēju atbalstu, seminārus un mācības par dažādām uzņēmējiem saistošām tēmām, kas palīdz risināt viņu biznesa izaicinājumus, kā arī palīdz iegūt vērtīgus kontaktus un dalību lielākajā jauno uzņēmēju kopienā Latvijā.

Inkubācijas programmā aicināti pieteikties uzņēmumi, kuri nav reģistrēti ilgāk par trim gadiem. Papildus pirmsinkubācijas atbalstam inkubācijas dalībniekam tiek dota iespēja pieteikties līdzfinansējumam ar 50% segumu un līdz EUR 10000 apmērā biznesa attīstībai nepieciešamo pakalpojumu iegādei dažādām pozīcijām, piemēram, grāmatvedībai, telpu nomai, dizainam, mārketingam, tehnoloģiskajām konsultācijām, prototipu izstrādēm, sertificēšanai, laboratoriju izmaksām u.c. Tāpat iespējams ar 30-50% segumu un līdz EUR 5 000 apmērā līdzfinansēt aprīkojuma un izejmateriālu iegādes izmaksu līdzfinansēšanu.

Jaunie uzņēmēji un biznesa ideju autori aicināti apmeklēt Info stundu 26. februārī, plkst. 13.00, Mazcenu Bibliotēkā, Mazcenas alejā 33/3, Jaunmārupē.

Šobrīd LIAA Jūrmalas biznesa inkubatorā ir 59 dalībnieki, no tiem 40 komersanti inkubācijas programmā un 19 ideju autori testē savas idejas dzīvotspēju pirmsinkubācijas programmā. Dalībnieku vidū ir Latvijā pirmais smalcinātais muslis SIA “Smalkais muslis”, filmas “Dvēseļu putenis” veidotāji SIA “Amber Sound”, karnevālu un helovīnu tērpu ražotāji SIA “Divendi”, ekskluzīvu dizaina lampu ražotāji SIA “SiLIGHT”, ēdamās kafijas tāfelīšu ražotāji SIA “Solid Coffee”, specializēta mūzikas skola jauniešiem SIA “Andžeja Grauda bungu skola”, ergonomisku aproču ražotājs datorlietotājiem  SIA “Panonia Group”.

LIAA biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu, eksportspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību, nodrošināt fiziskas personas un uzņēmumus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai vai idejas attīstīšanai nepieciešamo vidi, kopstrādes telpu, Latvijā lielāko jauno uzņēmēju kopienu, konsultācijām, mācībām, tīklošanās pasākumiem par konkrētiem, specifiskiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un līdzfinansējumu biznesa attīstībai. LIAA biznesa inkubatori ir finansēti ERAF projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem:
http://inkubatori.magneticlatvia.lv
Par pirmsinkubācijas programmu
Par inkubācijas programmu

 

Papildu informācija:

LIAA Jūrmalas biznesa inkubators

Adrese: Piestātnes iela 11a, Jūrmala

E-pasts: jurmala@liaa.gov.lv

Tālrunis: 62401097

Facebook: facebook.com/LIAAJurmala/

Instagram: instagram.com/liaa.jurmala/

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.