26.03. notika Biedru saliedēšanas un attīstības mācību piedzīvojums

26.03. notika Biedru saliedēšanas un attīstības mācību piedzīvojums

26.martā, vējainā un dabas enerģijas piepildītā sestdienā, notika biedrības “Pierīgas Partnerība” biedru  saliedēšanas un attīstības mācības. Visas dienas garumā, ar organizāciju psiholoģi Laumu Žubuli un SIA “Lūzumpunkts” kopā strādājām pie dažādām tēmām: padziļinātāka savstarpējā iepazīšanās, saliedēšanās un satuvināšanās, biedru iesaistes apzināšanās: vajadzības, vēlmes, iespējas resursi, kas motivētu, kas demotivētu, tāpat pārrunājām organizācijas vīziju, prioritātes un mērķus, strādājām pie lomu un atbildību sadalīšana un galvenais stiprinājām komandas sajūtu.

Šī bija viena kopīgiem piedzīvojumiem, pozitīvām emocijām un smiekliem piepildīta diena. Putukrējumu odziņām dienas beigās radīja SIA „Lūzumpunkts” ar spēli viktorīnu/traktorīna! Smiekli un pozitīvās emocijas nepazuda visas atlikušās brīvdienas!

Mēs ticam , ka biedru aktīva līdzdalība un iesaiste biedrības darbībā veicinās biedru lojalitāti biedrībai "Pierīgas partnerība", kas veidos arī plašāku potenciālo klientu loku un informācijas izplatīšanos: biedri būs motivēti arī komunicēt par biedrību, aktivitātēm, savu dalību tajā saviem tiešajiem klientiem, partneriem.

Jau 26.04.2022. no plkst. 14.00 - 18.00, Mārupes BMX trasē, Tīraines dārzi 6, Mārupē, apmācību turpinājums! Tiekamies!

Aktivitāte notiek projektā “3 soļi biedrības “Pierīgas partnerība” darbības kvalitātes pilnveidošanā un izaugsmē”,, kas tiek īstenots Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instrumentu 2014.-2021. gadam Aktīvo iedzīvotāju fonda Latvijā programmas “Demokrātijas kultūra” ietvaros, projekta līgums Nr. AIF/2021/IK/261.

 

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.