12. novembrī notiks tiešsaistes seminārs “Personīgais zīmols”

12. novembrī notiks tiešsaistes seminārs “Personīgais zīmols”

Koprades telpa "CoLabora Lielvārde" sadarbībā ar koprades telpu "Dzīvoklis" organizē tiešsaistes semināru "Personīgais zīmols", kas norisināsies 12. novembrī plkst. 15:00-16:30 Zoom.us platformā.

Semināra mērķis - apgūstot personīgā zīmola izveidi un kopšanas pamatus, jauniem un esošiem uzņēmējiem būs iespēja veicināt savu pakalpojumu un produktu atpazīstamību un konkurētspēju ar citiem uzņēmumiem.

Semināra saturs:

  • Kas ir un kas nav personīgais zīmols?
  • Vai semināra dalībniekam ir personīgais zīmols?
  • Kāds ir dalībnieka personīgā zīmola potenciāls šobrīd?
  • Ko darīt, lai sāktu apzināti to kopt un stiprināt?
  • Personīgā zīmola izveides piemēri, ieguvumi un riski.
  • Jautājumi un atbildes.

Semināru vadīs komunikācijas eksperte Ilze Rassa, kurai ir nacionāla, starptautiska, privātā un publiskā sektora pieredze komunikācijas nozarē. ​Kā arī Ilze ir veidojusi un īstenojusi komunikācijas stratēģijas Valsts prezidentam, NATO, Statoil Latvia, NATO samitam Rīgā, AAS BALTA, Rail Baltica un banku sektoram.

Pieteikšanās līdz 10.11.21.(ieskaitot) šeit:

Aicinām semināram pieteikties: koprades telpas "CoLabora Lielvārde" un "Dzīvoklis" rezidentus, esošos un jaunos uzņēmējus no PPP biedrības "Zied zeme" (Ogres novads, Baldones pagasts) un biedrības "Pierīgas Partnerība" (Mārupes novads, Olaines novads) darbības teritorijām.

*Pēc reģistrācijas semināram, Zoom.us piekļuves links tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pastu dienu pirms semināra.

Seminārs tiek organizēts starptautiskā sadarbības projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.