WINNING - HEART - RATE

WINNING - HEART - RATE

SIA "TENNIS FITNESS" šeit īstenojusi projektu:
WINNING - HEART - RATE
(16-04-AL04-A019.2101-000006)
Projekta mērķis: izveidot funkcionālu fitnesa platformu, ar kuras palīdzību būtu iespējams vadīt un monitorēt SIA „TENNIS FITNESS” piedāvātos pakalpojumus tiešsaistē, attīstot uzņēmuma galvenos attīstības virzienus.
Projekts „WINNING-HEART-RATE” īstenots ar mērķi, lai radītu, dažādotu un uzlabotu sabiedriskās aktivitātes – sportu un brīvā laika pavadīšanu.
Projekta uzdevums ir veselības sporta un augstāko sasniegumu sporta jomu sakārtošana, pieejamība un attīstība, kā arī korporatīvā fitnesa izveide un attīstība, radot jaunus, ērti lietojamus, mūsdienīgus un finansiāli pieejamus pakalpojumus, kurus būtu iespējams pielāgojot pie jebkura klienta individuālajām vēlmēm un vajadzībām.
Projekta realizācijas rezultātā ir izveidots unikāls palīgrīks – tiešsaistes fitnesa platforma un ar to saistītie pakalpojumi. Programmatūras izveide ir radījusi iespēju apkopot un lietot tiešsaistē vairāk kā 56 individualizētas spēka un izturības treniņprogrammas, 25 mentālās sagatavotības programmas un 75 specializētas uztura programmas.

Publiskais finansējums: 11 480 EUR (kopējā summa: 16 400 EUR)

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.